Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Asking Alexandria, csak én...

Asking Alexandria, csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Denis elhagyta a ban dát a nagy "10 éves" turné elött, csak hogy a turné neve "10 years the Black" (the black album). és mivel kilépett Danny eljött hogy "segítsen "nekik.

ez tök oké DE 1.Danny 0 számot énekelt eddig a the Black-ről (ami elég gáz)

2 az utolsó pillanatig arról volt szó hogy minden oké és Denis fog énekelni


Nem az lett volna a normális ha lemondják (vagy legalább a turné nevét változtatják meg)? értem én hogy kell a pénz de ez így elég gáz.

Dannynek /pillanat van hangja szóval ezzel nincs baj...


OFF: tudom hogy sok mindent mondanak Denisről hogy kihasználta a bandát stb... de szerintem ez így akkor is rá nézve elég szemétség tekintve hogy "the black" albumon ő énekel



2016. nov. 14. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az meg még nagyobb szemétség az emberiséggel szemben, hogy a Journey összes valamit is érő számát Steve Perry énekelte, aki a világ egyik legjobb hangja, nem csak szimplán énekelt, kb. ő tette híressé az együttest, de nem vállalt el egy rohadt csípőműtétet, és ezért most az összeset más énekli. Egy utánzat. Ez szerintem sokkal agyzsibbasztóbb, mint amit te írtál. Vannak ilyenek. Nem tudunk mit csinálni.
2016. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Egy ilyen divatos bandánál ez csak a pénzről szól. Denis azért lépett ki mert nem neki járó pénzt követelt, és hazament Ukrajnába hisztizni az Askingnak. Leszögezem, hogy nem vagyok asking fan, sőt, utálom. És ez elég gáz amit művelt Denis.
2016. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Oh és Danny nem ugyanezt csinálta? Most Danny a nagy „megmentő„? Nem hagyta ott a bandát csak úgy? Csak várj ő rosszabb... És tudod hogy miért? Mert ő pont akkor hagyta otz, amikor új albumra volt szükség... Az Asking folyamatosan drámázik... Amúgy magától érthetődik hogy az nem volt teljesen igaz amit a drága Ben kitalált... Sam drága kb. 1 héttel miután Den ott hagyta az Askingot azt tette ki mystoryba snapen hogy Denissel van.... És ez hogy lehetséges ha Denis elvileg ukrajnában volt és nem válaszol az Askingnak semmien levélre.... Amúgy igen, jó lett volna ha Denis benne lenne még....Utálom Dannyt... És azért nem énekel egy szánot se a the blackről mert az album fele arról szól hogy „Danny itthagyott minket, jajj istenem belehalunk, de azzé kemények vagyunk és túléljük”, de Dannynek hosszútávon nem lesz hangja mert folyton r**ncokkal az oldalán cigizik/piál/drogozik. És egy let it sleepet/Undividedet nem tud elscreamelni... Majd kapunk Dannytől egy albumnyi moving on-t és már egész asking megint szólni, hogy nézhetjük ahogy az asking full részeg :cc
2016. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a 3. válaszolóval abszolút eggyetértek. De DANNY elvileg csak a turnén marad... "elvileg"

Nem tudom mi történt Denis és Ben között de azt tudom hogy Ben jó sok hazugságot összehordott, ráadásul az AP híroldal is olyanokat irt Denisről hogy az minősíthetetlen ("mentális problémái vannak" "500 dollárral tartozott Bennek és nem fizetet") még ha "igazak" is ezek a pletykák akkor se járatunk le SENKIT ilyen minősíthetetlenül (föleg hogy ezek csak pletykák és nem is valószínű hogy igazak)

szeretem az AA-t meg minden de ezt az egészet nem igazán értem hogy mire volt jó....


OFF: megjelent a "kerrag"-ban egy cikk amiben mindeggyikükkel volt egy kis "interjú vagy mi, és csak Ben beszélt Denisről ("nem volt meg "az" a kémia" "elment") a többiek EGY szót se elytettek Denisről se a the Blackről :(

Danny-t is imádom meg minden DE ebben a műfajban már semmi keresni valója!

2016. nov. 15. 20:50
 5/7 anonim válasza:
100%
Denis a legcukibb úgyhogy kussoljatok :3
2016. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Denis egy hisztis p***csa :D
2016. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

itt nem az a kérdés hogy hisztis-e vagy sem -_-


és ha már itt tartunk Danny micsoda?- alkoholista hisztis p**sa?!

-danny semmivel se jobb mint Denis (szeretem Danny hangját, de egy alkoholista barom)

2016. dec. 23. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!