Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok (Asking...

Ti mit gondoltok (Asking Alexandria)?

Figyelt kérdés
Danny visszajött, de nem véglegesen. Denis viszont elment.(elvileg valami pénz miatt de szerintem ez hülyeség)

2016. okt. 23. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Semmit.
2016. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem azok vèlemènze èrdekel akik mondjuk ismerik is a zenekart, ès van vèlemènyük -_-
2016. okt. 23. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy jó, szeretem a zenéjüket :D

Irj:) :D

2016. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Danny cserben hagyta az Asking Alexandriat es a rajongokat amikor kilepett. Denis megmentette. De most Denis is kilepett.. en csalodtam benne :D Danny azt mondta hogy nem szeret screamelni es az Askingot se szereti. Hat akkor minek jon vissza?

Nagyon szeretem az Askingot de dontsek mar el hogy mit akarnak :DD

2016. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Denis kiírta hogy személyes okok miatt hagyta ott és azt is írta hogy ez nem azt jelenti hogy örökre elment az AA-ból. (vagy valami ilyesmit írt.)

[link]

2016. okt. 24. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszinte véleményem h amikor Danny kilépett abba kellett volna hagyniuk az Askingot... Most h visszajött de tiszta más stílust képvisel ez a gondolatom csak erősödik.
2016. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat jöhetnek még ^^

az én véleményem az hogy Danny vissza akart jönni és Denist "kirúgták" nyilván nem szószerint de valahogy elérték hogy kilépjen. :/

sajnálom, mert Danny nem érdemli meg hogy benne legyen az AA -ban.És amit Ben állít Denisről, a videóban amit kiraktak... Abból szerintem egy szó sem igaz. :(

2016. okt. 24. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:

És most olvastam egy cikket, amiben azt irták h az egyik dalt a "the black " albumról danny-vel(!) Felveszik!

Nem azért de ez mi???

Ez olyan mintha a not the american average-ot vagy bár melyik más hiresebb számukat Denis-szel vették volna ujra fel.... akkor menne a pampogás -_-

És még denisre mondják hogy pénzéhes, meg megunta a bandát és azér ment el...na persze

Ez az egész meg volt szervezve előre.( Mennyibe fogadunk h mikor Ben rakott ki képet h Danny vmit éneke egy studioban akkor már azt a dalt vették fel?!)

És még az AA tettete magát áldozatnak... francokat Denis az áldozat, csak ő egy idióta és nem mondja el a valóságot, hagyta hogy Ben minden sz#rt mondjon róla!

Én imádom őket tényleg és Danny-t is szeretem (meg az új bandáját) de ez most felcseszte az agyam!!! :(

2016. okt. 27. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Pontosan ugyan ez az én véleményem és meglátásom! Kicsit se gyanús, hogy a nagy haragból hirtelen pár nap alatt, miután Dennis elment, egyből jött vissza Danny, és el van felejtve az egész. Hirtelen nagy haverok lettek újra. Jó lenne tudni a valódi igazat a sztoriról, főleg Dennis verzióját. Nem hiszem hogy a pénz miatt lelépett volna Dennis. Az AA volt minden álma. Bár elvileg a Make Me Famous-nál ugyanez a sztori volt, debízom benne hogy itt nem. Az AA is eléggé szánalmas viselkedést tanúsít, mint ha nem is létezne a The Black. Danny meg szinte leköpi Dennist. A turnés videókban nem egyszer szóba hozza negatívan Danny Dennist.
2017. jan. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!