Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden Szabó Zsófi esküvőjével...

Minden Szabó Zsófi esküvőjével van tele, mit csinált ez a lány, miért olyan nagy ügy az esküvője? Egyáltalán ki ez a pasi?

Figyelt kérdés

Konkrétan mit tett le az asztalra?

Vezetett valami műsort, de már a címét sem tudom megmondani.

Ez a pasi is valami celeb?

Egyébként ez a csaj már többször volt menyasszony, ha jól emlékszem, és nekem az jön le, hogy mindegy ki, csak valaki vegye már feleségül.

Ma volt az esküvő, de facebookon ezren megosztották, már a híreket olvasva is ez jön velem szembe, és még csak ma volt! Jövő héten másról sem lehet majd olvasni... :S


2016. okt. 1. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egy kőgazdag nyíregyházi cigány család sarja. Valami roma politikai csoportnak is volt vezetője. Így külsőre a szokásos maffiózó cigánycsaládba sikerült beházasodnia a "művésznőnek".

Külsőleg szerintem helyes, belül üres, mint a lufi. Mit tett le az asztalra? Ez manapság lényeges? (Sarka K., Berki K, Rogán C., stb)

2016. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!