Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpopper lányok! Hogy fogadta...

Kpopper lányok! Hogy fogadta a pasitok hogy szeretitek a kpopot? Elmondtátok neki hogy van biasotok vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 00:14
 1/2 anonim válasza:
100%
Az én barátomat hidegen hagyja a zenei ízlésem, persze tudja, hogy oda meg vissza vagyok GD-ért, Sehunért stb, ugratom is vele folyton, hogy nem lehet 10/10-es pasi mert a biasaim azok, de ezen csak nevet. Elvégre valljuk be, ha szereted a srácot és ezt ő is tudja/érzi akkor messze nem fogja érdekelni, hogy "plátói szerelmet táplálsz" egy ázsiai idol iránt.:D ha szerencséd van talán megszereti a műfajt :)
2016. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarja :D Persze, hogy tudja, hogy van biasom, meg hogy nagyon szeretem a kedvenc bandámat. De a biasom nem a szerelmem és ilyesmi, szóval nyilván nem zavarja. Pedig B.A.P poszterek, képek a falamon, de nem idegesíti. Csak megkérdezte melyik a kedvencem. De kaptam már tőle B.A.P-c ajándékot 3-at is szóval nagyon nem zavarja :D Persze nem szoktam előtte fanolni azért. A legtöbb embernek van kedvenc énekese/színésze ez normális. :D Tudja, hogy a B.A.P a kedvencem és nem csinál ebből problémát, elmentem Milánóig koncert miatt abból se. A biasom meg azrt a biasom, mert szeretem a hangját, személyiségét, tudja, hogy nem azért mert titokban DaeHyunba vagyok beleesve XD Van mikor piszkálódni akar akkor beszól, hogy miért ilyen ennek a haja, hogy néz már ki stb de csak poénból olykor olykor :D Úgyhogy nagyon jól fogadta , pedig B.A.P poszterek alatt kell aludni és DaeHyun rajz mellett.
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!