Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi lehet Dukai Reginának...

Mennyi lehet Dukai Reginának a Sugarbirdnél a fizetése, valamint a Music Chanelnél műsorvezetőként?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De ahogy nézem a DéZita, meg a bódisz is cigók rendesen van bennük hegedűvonás.

Manapság a Donatellácska jobban menő mint a harmincas kivénhedtek...

És még azt sem mondhatod hogy irígy vagyok mert én nem nő vagyok...és ráadásul még a nőkre sem bukok szóval...

2016. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Te nem irígy vagy, hanem komplexusaid vannak... Mutass Regina kezén 20 milliós órát! Várom a képet. Cigány? Te valószínűleg nem láttál még cigányt! :D Valami fáj neked, leginkább a kisebbségi komplexusod, ami arra késztet, hogy olyan embert szidj, akinek még csak a közelébe sem jutottál soha! Semmilyen értelemben... ;) És fogalmad sincs sem az életéről, sem a dolgairól. Nagyon sajnállak, hogy abban éled ki magad, hogy ilyeneket írj egy olyan emberről, akit nem ismersz. Biztos nagyon unatkozhatsz!

Így van, a Sugarbird sehol sem lenne Regina nélkül. Tudod miért? Mert hihetetlenül népszerű, és végtelenül kedves lány. De a cég nem az övé, ő az arca. Nem tudom miért fáj ennyire neked ez, mindenesetre nevetséges a rosszindulatod.

2016. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az "otromba" szóra nem reagálnék, ez is téged minősít, hogy engem sem ismersz - pont úgy nem, mint Reginát - mégis személyeskedsz.
2016. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14:25

Te olyan pasi vagy, aki pont az ilyen csajokra bukik, vagyis bukna, csak az ilyenek nem foglalkoznak vele... ezért a szemedben automatikusan k.u.rva az összes

2016. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!