Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Adam Lambertmele...

Mit gondoltok Adam Lambertmeleg fótóiról?

Figyelt kérdés
Beírod a google-ba adam lambert és kihozza a meleg képeit
2010. ápr. 23. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én eleve láttam róla meleg képeket nem igazán zavart mert hát nincs mit tagadni beleszerettem *-* de amikor a bravóban volt adamről az a cikkj hát én esküszöm sirva fakadtam ma már nem izgat de azért féltékeny vagyok Tommyra a koncert felvételeken látottak miatt chh..
2010. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek a képek a régi életéhez tartoznak, de része a mostani énjének is. Ő pedig így jó, akinek nem tetszik, annak nem is kötelező néznie, de fikázni sem kell...
2010. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14:30 Könyörgöm ne olvass több Bravo-t! Ezek a tinimagazinok csak hülyeségeket hordanak össze, aminek alig, vagy egyáltalán nincs valóságalapja... Az a cikk amire te gondolsz pedig csak arra volt jó hogy bemocskolja Adamet! Mert ugye mi Glambert-ök réges rég tudtunk ezekről a fotókról, tehát ez max. azoknak volt újdonság akik nem ismerték akkor Adamet, és a mai világban sajnos többen vannak akik elítélik a melegeket, anélkül hogy lenne fogalmuk róla mi is a szexualitás... (most ez elég furcsára sikeredett,de remélem azért lehet érteni hogy mire gondoltam...:D )
2011. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!