Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem kezdik elfelejt...

Csak szerintem kezdik elfelejteni shakirat?

Figyelt kérdés
mármint,hogy már nem ír dalokat ha ír is 60-90 millióan nézik meg ami egy ilyen sztárnak mint ő elég kicsi nézettség. (pl a a waka-waka számát 1milliárdan nézték meg)

2016. aug. 25. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Shakira... Shakira... nos, a név ismerős, de már az idejét sem tudom, mikor hallottam utoljára.
2016. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont a napokban gondoltam rá, hogy régen milyen felkapott volt. Most meg hallani se felőle.
2016. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hm sajnos igen
2016. aug. 27. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Akármennyire is felkapott volt valaki, általában csak azok maradnak meg az utókornak, és azok nem mennek ki a divatból, akik ténylegesen átlag fölöttiek, nagyszabásúak, emlékezetesek, jellegzetesek, és/vagy rendkívül színvonalasak voltak.

Lásd.: Queen, Pink Floyd, Elvis Presley, Michael Jackson, Kiss, Witney Houston, Jimi Hendrix, Beatles, stb.

2016. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szeretem a hangját, nem egy tucat énekesnő.

Sokkal rosszabb dalokat néznek meg milliárdok..

2016. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi pár évben azért nem hallani róla annyit, mert szülési szabadságon volt, és a második kisfiával foglalkozik. Közben azért dolgozik egy új spanyol nyelvű albumon is. Már van is egy új dala, a Chantaje, duett Malumával. Egyébként a nyáron megjelent egy másik spanyol nyelvű duettje, a La Bicicleta, ami jelenleg 416 ezer megtekintést számlál. Ahhoz képest, hogy még csak nem is angol nyelvű dalról van szó... Amúgy olvastam valahol, hogy a '90-es években debütált énekesek közül az ő youtube-csatornájának a legmagasabb a nézettsége. Szóval korai lenne még feledésre ítélni őt, szerintem hamarosan visszatér és óriásit fog robbantani. :)
2016. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A la bicicleta nem 416 millió? :)
2016. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, bocsánat, 416 millió, véletlenül elírtam. :)
2016. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!