Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy jb-nek már 3 videóját több, mint 1 milliárdan néztek meg a youtubon?

Figyelt kérdés
:)

2016. aug. 25. 10:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A számból vetted ki a szót!☺😊

Ment a zöld pacsi!😊✋

2016. aug. 26. 18:25
 12/21 anonim ***** válasza:

Attól hogy valami népszerű még nem biztos hogy jó is.

J. B szintje nem túl nagy.

És te beszél érvelésről amikor te még csak hírből sem ismered.

https://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

A youtube egyik legutáltabb videója.

2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 Meg sem nézem a linket mert 10000000% hogy a Baby-t linkelted.Nagyon szánalmas hogy egy 2015 vagy 2016(nem tudom pontosan most)-os számról neked egy 2009-es vagy hanyas szám jut eszedbe.Tudod Justin Bieber is ember és fejlődik/változik/javul.A Baby egyébként nekem is Disklie-olva van.De nem az az egy zene miatt ítélem meg.Hahóó 2016 van.Jó lenne ha felébrednél egy kicsit az álomvilágodból.Nem hiszem hogy pl neked még ma is az vágják a fejedhez a szüleid hogy még beszélni sem tudsz, meg járni se, meg bepisilsz.Hiszen már nem az vagy aki kiskorodban voltál hanem megtanultál dolgokat, fejlődtél.Justin Bieber a baby óta megnézheted hova jutott.Világsztár lett és nem vagyok tisztában mennyi elismerése van de biztos nyert már Grammy-t is meg ennél elismerőbb dolgokat.Szánalom hogy a múltal jössz.Nevetséges.Tudod Bieber már 22 éves nem 16.Tudod hány év telt el azóta?Tudod mennyit fejlődött?Miken ment keresztül?Innentől kezdve meg tartsd meg magadnak a véleményed mert egyáltalán nem tudsz normális dolgokat felhozni.Egyszer a múltal jössz máskor meg azzal hogy 7-szer annyi Like mint Dislike meg eleve hogy már majdnem 2 milliárd megtekintés van rajta nem azt jelenti hogy jó .Gondolj bele.A földön 7,4 milliárd ember él.Ebből levonhatunk 1-2 milliárdot a "nemrég" születetteket.Ha nagyon önző is vagyok marad 6 milliárd aki tud internetezni.De ezek közül hányan néznek YozTube-ot?Na mindegy szerintem az egy harmada amúgysem netezik(mert ebbe benne vannak az öregek meg akik még nem neteznek meg akiket csak úgy alapból nem foglalkoztat..)Nyugodtan ki merem jelenteni hogy a netezők több mint fele már megnézte ezt a videó klipet, úgy hogy már látta azon kívűl.Azaz senki nem kényszeríti hogy megnézzék azt.Ott van Jacob Sartorius.Neki nézd meg a like/dislike arányait.És majd nézd meg neki 5 év múlva is.Na mindegy.úgysem fogod fel😁😁
2016. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

Mégis a youtube legutáltabb videói közt van.

Kit érdekel hogy 2016 van, rengeteg olyan zenekart/énekest imádnak a mai napig akik már meghaltak.

Szólok hogy csak a hülye ember nézi a megtekintést, énekelni nem igen tud, max a külseje tetszik a sok hülye tini lánynak.

Nem fejlődött ő semmit, régen se tudott énekelni, ma se tud.

A pop zene alapból a legigénytelenebb, és a zombik"zenéje".


Az ő szintjét soha nem fogja elérni, a történelem egyik legjobb énekese.

https://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ

Ha a megtekintéssel jössz, akkor hülye vagy (már bocs).

2016. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es! Mert aztán a rádióban mindig minőségi zene megy, mi? A táncosok munkájáról csak annyit, hogy egy kevésbé ismert csoport is lehet ilyen szinten mint ők. Csak ugye róluk Te még nem hallottál, mert Neked csak azok jelentenek valamit, akik Justin klipjeiben ugrálnak. Pedig képzeld, rajtuk kívül is léteznek tehetségek.

Bármennyire is fáj, a logikám tökéletesen megállja a helyét. Attól, hogy valaki megnézi a videót, még nem jelenti azt, hogy tetszik is neki. Ennyi.

És mit kezdjek azzal a szöveggel, amit belinkeltél? Attól, mert ide az van leírva, hogy mennyire jó dal, nekem is szeretnem kellene? Justin egy teljesen átlagos énekes, ezt a szintet bárki hozni tudja. Idehaza is vannak nála jóval tehetségesebb előadók, akik pl. sokkal nagyobb hangterjedelemmel rendelkeznek. De ugye valószínűleg Te őket sem ismered, mert csak Justin az Isten.

Ha már érvelésnél tartunk... Te le tudnád írni, hogy mégis miért szereted Biebert? Mi olyan különleges benne, amit mi nem látunk? A "cuki pofiján" kívül.

Egyébként ha nem is egyezik a véleményünk, a tiszteletet illik a másiknak megadni. A válaszomra való reakciód sokat elárul rólad.

2016. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

nem akarok szemét lenni de,ha Bieber nem lenne tehetséges nem nézték volna meg ennyien és kijelenthetem,hogy ő igen is világsztár több száz díjat kapott (300+) +grammy díj+diamond díj még itt Magyar o. is kapott egy díjat a Viván.

még 2009-be vagy '10-be! szóval egyetértek az egyik válaszolóval.. Bieber igen is sokat fejlődött jó irányba..Különben nem lenne ott ahol most.. :)

2016. aug. 27. 15:44
 17/21 A kérdező kommentje:
ja és több millió rajongója van 77,4 millió (instája szerint amit nem rég törölt).. kíváncsian várom a többi véleményeket .. persze ez csak az én véleményem.. :)
2016. aug. 27. 15:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves kérdező, hogy te normális hangnemben válaszoltál. A helyzet az, hogy én is megnéztem a videóját, annak ellenére, hogy nem vagyok rajongója. Viszont amíg nem láttam, nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. Biztos vagyok benne, rajtam kívül még egy csomóan így vannak ezzel. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a magas nézettség még nem egyenlő a tehetséggel. Ahogy a díjak sem jelentenek semmit. De most őszintén, szerinted Anastacia miben kevesebb, mint Bieber? Mert a ti logikátok alapján ő rossz énekes, mivel egy kb. 10 hónappal korábban feltöltött videójára még csak egymillió megtekintés sem érkezett. Ennek ellenére szerintem Justin összetenné a két kezét, ha fele olyan jó hangja lenne mint neki. Én tényleg szeretném megérteni mit láttok benne, mert számomra egyszerűen hihetetlen, hogy kb. a semmiért mekkora figyelmet kap.
2016. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne,hogy te is rajongsz valakiért.. :)

persze tehetségesnek találod azt akiért rajongsz de nem mindenkinek az a véleménye mint neked most képzeld magad a belieberek helyébe!

Ha lenézik a te példaképed csak te is kivédenéd nem?

Hisz elítélik úgy,hogy nem is ismerik mindenkinek van egy egy véleménye egy személyről persze mindenki maga dönti el kit hallgat és kit nem! :)

2016. aug. 27. 16:47
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is van kedvenc énekesem. :)

És igen, ha kell, kiállok érte. Viszont ha jogosan fogalmaznak meg róla negatív kritikát, akkor azt elfogadom. Pl. van egy előadó, akinek a dalait rendszeresen hallgatni szoktam. Kristálytisztán énekel, viszont csak egy bizonyos hangtartományban. Nem kiáltom ki a világ legjobbjának, mivel pontosan tudom, hogy (jelen körülmények között) vannak nála jobbak is. Ennek ellenére sokan őt is bálványozzák a hazájában, mivel egy jóképű harmincas pasiról van szó. És rengetegen csak emiatt kedvelik, nem amiatt, amit a színpadon előad. Ezzel van a gond. Justin szintén nem annak köszönheti a hírnevét, meg a milliárdos nézettségét, hogy valami hihetetlenül maradandót alkotott.

2016. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!