Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy jb-nek már 3 videóját több, mint 1 milliárdan néztek meg a youtubon?

Figyelt kérdés
:)

2016. aug. 25. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A többség csak azért nézi meg, mert azt hallották, hogy egy csomóan megnézték, akkor már ők is megnézik, Én például egyikbe belenéztem, 10 másodperc után kikapcsoltam, körülbelül ennyire érdekel. A sok dislike is elég sokat elmond arról, hogy másokat mennyire érdekel.
2016. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Semmi.


:)

2016. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#1 Egyaltalan nincs sok dislike a sorryn pl.
2016. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
csak 800 ezer.
2016. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Es mennyi Like van hozza?Az aranyokat kell nezni draga hulye gyerek.
2016. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ennek valószínűleg az az oka, hogy aki egy kicsit is igényes, az meg se nézi, többek közt én sem. És mivel szemmel láthatóan egyáltalán nem tiszteled más véleményét, ebben egészen biztos vagyok benne, hogy olyan célközönsége van, akik inkább degeneráltak.
2016. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

vagy csak kiállunk Justinért,mivel ez a belieberek dolga

támogatni,szeretni,védeni az ilyenektől mint ti már bocsánat.. :)

2016. aug. 26. 09:34
 8/21 anonim ***** válasza:
Őszintén? Attól, hogy egy videó milliárdos nézettséggel rendelkezik, még nem biztos, hogy jó is.
2016. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 akkor nem neztek meg volna ennyien :)
2016. aug. 26. 17:18
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

#8 1 753 573 079 megtekintés

Like: 6 587 312 Dislike: 780 059


Ha nem lenne jó valószínűleg nem ment volna éjjel nappal az a rádióban.Mellesleg a videó klipben nem is J.B. szerepel hanem nagyon jó táncosok akikre nem lehet azt mondani hogy nem jók, kivéve ha te is olyan szinten vagy ,vagy netán csak a közelében annak a tudásnak.Nem tudom miért hordasz le egy olyan tánc csoportot akik profik holott te gondolom a saját lábadban megbotlassz nem hogy táncolsz:DD csicska...


A logikát iszonyúúúúúúúúúú gyenge.Normálisan gondold végig még egyszer aztán írj valami értelmesebbet érvet is mert ez már fáj hogy ilyen szarokat hozol fel, hogy a nézettség meg ez a sok like nem azt jelenti hogy jó... :DD B-szkiiiii. Hát ez a logika ami nálad van...Gyakorold még egy kicsit a helyes érvelést.Aztán írj valamit had osszalak ki te gyenge elméjű.


Ja itt van a sikeres gondolkodásodhoz egy oldal ahol utána nézhetsz kicsit a dalnak, sikereinek :


[link]



Ha netán nem találnád ezt a fontos részt:


Billboard ranked "Sorry" at number 9 on its year-end list for 2015, writing: "Justin Bieber should try apologizing more often. From the bright opening notes to the manipulated vocal loop in the chorus, the Biebs brought EDM to his pop palette and made fans out of haters with an unforgivably good single.


Az ez alatti részeket nézegesd.Ajánlom figyelmedbe.Keress valami szart az egészben majd ha megvan szépen megfogalmazva, mint aki ért hozzá, (az nem baj ha valójában nem értesz hozzá , már úgyis mindenkinek leesett a béna logikádról de csinálj úgy hátha szerencséd lesz) írd le és várd a további válaszaimat. :)

2016. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!