Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbara nem csak, hogy...

Palvin Barbara nem csak, hogy nem szep, de meg bunko is?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nagyon gazul viselkedik...


2016. júl. 27. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom.. :D

Szerintem egyáltalán nem gáz, nem értem miért kell nyomorgatni ezzel a videóval.


Az meg, hogy kinek mi a szép teljesen relatív. Én például fel nem tudom fogni, hogy Ariana Grande hölgyecskében mások mit látnak olyan különlegesnek, de nem kezdem el savazni a rajongókat, mert minek?!

2016. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
98%
Na erről van egy történetem, a linkelt videót nem néztem (még) meg, de van saját sztorim. 2014, Sziget fesztivál, akkor voltam 18 éves, a VIP részlegen ott volt Palvin Barbi, fotózkodott az emberekkel. Egyik barátom fogadott egy korsó sörre, hogy nem merek odamenni és meghívni egy italra. Biztos volt benne hogy nem, mert a barátnőm például épp ott állt mellettem, de kellően be voltam készülve, fogtam magam, odamentem egy szelfire, és közben megkérdeztem hogy nincs-e kedve meginni valamit. Végignézett (szerintem kinéztem vagy 25-nek akkor, volt szakállam, akkor még jobban ki is voltam gyúrva, stb), megkérdezte hogy hívnak, és még 4 szelfiző után leült velem egy fröccsre. Beszéltük kb 5 percet mielőtt valami fotós elrángatta előlem, akkor teljesen értelmesnek tűnt, de persze iszonyatosan nagy arca volt. Megkérdeztem például pár perc után, hogy egyébként miért fogadta el a meghívásom, egy tök random sráccal miért ült le inni, és honnan tudja hogy nem gináztam be például, amire azt a választ kaptam hogy "nem is tudom, drága itt az ital úgyhogy szeretem ha meghívnak, egyébként meg bedzsinázva se kapnál meg". :D
2016. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

Hányszor fogod még berakni ezt a videót? Már egyszer volt egy több oldalas kérdés, ahol nem jártál sikerrel.


Leírom akkor még egyszer:


Mick Jagger vagy David Hasselhoff se kevésbé beképzelt, mégse születik róluk ennyi kérdés. Palvin Barbinak egyedül ahhoz kell értenie, hogy jól nézzen ki modellként, és mindig tudjon adott arcot vágni. Meg még pár modelles dologhoz, de pl. szerénynek nem kell lennie. Nem mindegy nektek, szép-e, meg beképelt-e? Most ha sikerül bebizonyítani, hogy beképzelt, akkor mi van? Amúgy az arca nekem nem tetszik, de a modellek egyébként másként szépek, mint egy átlag szép nő, nem minden szép nő való modellnek.

2016. aug. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolso, azt se tudom, mirol beszelsz.... :D most lattam a videot eletemben eloszor lol
2016. aug. 3. 17:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdezte itt 2 másik ember ugyanezzel a videóval, de amúgy a válaszomnak csak egyik részére reagáltál, pedig a többi attól még igaz marad.
2016. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nagyon flegma és mikor a hosszú hajú csajszi azt mondja, hogy a Titanicon sírt a legtobbet Barbi rávágja hogy lame ami valami olyasmit jelent hogy béna... szerintem nem is szép bár szerintem a legtobb modell átlagos vagy kifejezetten csúnya, mint pl ez a holgy: [link]
2016. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!