Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megígérték! Akkor miért? (1D...

Megígérték! Akkor miért? (1D fanoknak)

Figyelt kérdés
A One Direction tagjai megígérték, hogy visszajönnek, de egyre kevésbé hiszek ebben. Már Liam is szólókarrierbe kezdett Zayn után, Harry színészkedik, Louis apa, Niall pedig... Niall éli az életét. Mégis.. Annyira csalódott vagyok. Tudom, hogy ezek az ígéretek azért kicsit mások, meg csak azért mondják, hogy ne utálják meg őket egyből vagy ilyesmi, de ez akkor is oltári átverés. Nekik tényleg elhittem. Elhittem, hogy újra összeállnak, mert végül is hatalmas rajongótáboruk van, jók a dalaik, jön a pénz... Ez annyira nem fair. Az lehet, hogy összeállnak, és megcsinálják még azt a turnét... Búcsúzásul. De utána semmi nem lesz. Új dalok, koncertek, közös interjú. November óta külön járnak, nem jelennek meg együtt mind a négyen egy nyilvános helyen. Tudom, hogy egyszer minden véget ér... Tudom, hogy egyszer így is úgyis feloszlanak, de így? Miért hitegetik a rajongókat? Hogy aztán megutálják őket? Kimondhatták volna... Szerintetek még visszatérnek? Mi lesz ezután?

2016. júl. 25. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Majd kinövöd!
2016. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van az elsonek :DDD
2016. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
66%
hallod irigyellek amiért ez a legnagyobb problémád az életben
2016. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Azért az ereidet ne vágd fel emiatt.

Az elsőnek igaza van. Majd kinövöd.

2016. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Viszzajönnek!Ne ess kétségbe :)
2016. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
az ilyen mesterségesen ősszerakott tingli tangli fiúbandáknál mindig az a gond hogy a sok nagy ego nem fér meg egymás mellett. Mindegyikük azt gondolja hogy ő az ász a többi meg csak êlôsködik a sikerein. Ez nyilván komoly vitákat szül és ezért nem sokáig tudják a tinibandákat összetartani. Az ígéretek meg a többi meg cssk marketing. Azért mondták mert a marketin csapat azt mondta hogy ezt kell mondaniuk. Ez persze nem jelenti azt hogy egyszer ne térnének vissza de várhatóan akkor amikor befuccdol a szóló karrierjük.
2016. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

#6 Miért kell ilyen rosszinfulatúnak lenni?Miért ne lehetnének sikeresek szólóban?Harry pl máris egy olyan filmben fog szerepelni ami garantáltan sikert fog neki hozni.Na mindegy ... csak nem tudom mi értelme a folyamatos negatívitásnak

Ķérdező:

Ne aggódj kinövöd majd őket, kevés az olyan fanatikus aki tényleg évekig bírja.Én sírtam amikor megtudtam hogy vége asszem már van egy éve is de azóta kinőttem őket és feljes mértékben lesz-rom hogy mi lesz velük.:)Bár ha szólóban folytatnák jobban örülnék ,Harryt még mindig szeretem.Meg ha meghallom a régi zenékiket is jó érzés,olyan fura.Meg a régi füzeteket lapozva az a sok 1D idézet xdd szégyenlem magam.Na de.Nem hiszem hogy lesz még ebből banda szerintem külön válnak.Nem biztos hogy így tervezték de így alakul.Hidd el nemsokara nem fog érdekelni téged sem.:)

2016. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%

Pár választ olvastam el,ahol szidják őket,számomra ez elég volt,hogy degradálják őket,holott valószínűleg semmit sem tudnak róluk:)

Vissza fognak térni,nem kell aggódni.:)

2017. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!