Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért volt híres Bud Spencer...

Miért volt híres Bud Spencer és miért volt híres annyira?

Figyelt kérdés

Nem voltam rajongója, de azért sajnálom egy kicsit. Bár ez az élet rendje ugyebár.

Én soha nem szerettem a filmjeit. Nem tudom mi jó abban, hogy egy kövér szakállas ember verekedik és idétlenkedik. Főleg, hogy a mai világban mindenki ítélkezik, hogy a kövérek undorítóak és még is... Mindenhol tolják az erőszakos, és a filmjei teli voltak erőszakkal. Valami nem megy, hát üssünk elv.

Miért lett híres még is csak és miért tisztelték ennyien?



2016. júl. 6. 22:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát a történelembe se tetszett az összes magyarnak :D
2016. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na ugye:)
2016. júl. 7. 14:45
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

19 éves vagyok és a filmjein nőttem fel.

És mind a kettőnek volt mimikája, sokkal de sokkal jobbak mint a mai színészek nagy része.

2016. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Ahogy elottem is irtak a filmekben mindig a jot kepviselte. Nem neveznem idetlenkedesnek a szerepleseit... igaz, hogy verekedik ami magaban eroszak de azert annyira meg sem eroszakos ez inkabb humoros sose volt véres a verekedes es nem arrol szolt hogy bement egy helyre atvagja az emberek torkait es kibelez mindenkit... hanem sok pofont viccesen osztott ki vagy a roszfiuk egymasnak amikor o elhajolt... nemtudom mennyi idos vagy de ha fiatal.akkor lehet azert nem tartod viccesnek mert teljesen mas generacio vagy mar neked reginek szamitanak azok a filmek tul egyszeruek hogy elvezd es nagyon sajnalom ha nem tudod meglatni benne az erteket ami nem feltetlenul a te hibad de tenyleg sajnalom hogy nem lathatod a mi(rajongok) szemen keresztulna filmeit
2016. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Bud Spencer filmek =magyar prolik
2016. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy "mindent verekedéssel oldjunk meg" dolog igaz a filmekre de soha nem ő ütött először. Amúgy meg nagyon egyedi humora van a Bud Spencer es Terrence Hill filmeknek akinak az tetszik annak tetszik olyan mint a Funés filmek humorja az is egyedi

Én személyesen mind a kettőt nagyon szeretem :)

2016. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számomra azért volt szimpatikus Terence Hillel együtt, mert egyszerű átlagemberek. Nincsenek egy filmjük alatt sem szétmaszkírozva, köpnek a divatra, és a tetejében egyszerű humoruk van amire az embereknek szükségük van.


Egy amerikai, francia, vagy egyéb híres színész vígjátékjaikat ha megnézed erőltetett humorúak.


A Bud Spencer Terence Hill filmeket nevezhetjük akár polgári/paraszti/ egyszerű vígjátékoknak. És pont ez teszi nagy részüket viccessé.


Én nagyon sajnáltam mikor megtudtam hogy Bud Spencer elhunyt, sajnos mindenkit előbb vagy utóbb utolér, ilyen az élet mind meghalunk. Egyik legkiválóbb színész volt. Béke poraira!

2016. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!