Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor Ashley Olsen él...

Most akkor Ashley Olsen él vagy nem?

Figyelt kérdés
A múltkor hallottam, hogy megfojtották Olaszországban, de most meg hallom a rádióban, hogy él, vagy mást öltek meg?
2016. jún. 12. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Él.
2016. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, mert most olvasom, hogy kamu :D
2016. jún. 12. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Tényleg megfolytották Ashley Olsent... Csak az egy másik Ashley Olsen. Mert ugye a "mi" Ashley Olsen-"ünk" Ashley Fuller Olsen, ez az Ashley Olsen, pedig Ashley Anne Olsen. (egyébként Anne is színész volt). Én úgy találtam rá erre a dologra, hogy (nem is tudom már mivel kapcsolatban) az Olsen ikrekről keresgéltem a Google-ön és ott ugye felhoz hasonló keresési javaslatokat is és volt egy olyan, hogy Ashley Olsen halála. Rámegyek,... nézem az első cikket, amit feldob és amiben azt írja "A fiatal színésznőt megfolytották..." itt már rosszul voltam (nagy rajongója vagyok az Olsen ikreknek), aztán olvasom tovább és akkor látom a teljes nevét: Ahley Anne Olsen. És akkor nagyon megkönnyebbültam, hogy "Huhh basszus... ez egy másik Ashley Olsen"...
2021. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!