Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek...

Mi a címe annak a filmnek amibe Mary-Kate és Ashley Olsen játszik?

Figyelt kérdés
A történet a következő, az ikrek nem tudják egymásról h léteznek, egy táborban találkoznak és elhatározzákl hogy helyet cserélnek. Végül össze hozzák a szüleiket. Ja és ugy jönnek rá hogy nem csak hasonlitanak hanem ikrek is hogy van egy eltépett fényképük is. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2015. jan. 31. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amire te gondolsz, abban Lindsay Lohan játszik.


[link]

2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom de én ugy emlékszem h az Olsen ikrek játszanak benne.
2015. jan. 31. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lindsay Lohan-es film. Az Olsen ikreknek is van egy táboros filmjük, de a tartalom nem egyezik. Kettőn áll a vásár a címe.
2015. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor lehet hogy Lindsay Lohan-es filmre gondoltam :) annak mia címe ;)
2015. jan. 31. 19:06
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megláttam a linket, kösziiii :)
2015. jan. 31. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos kevered a kettőt. Mert Mary-Kate-nek és Ashley-nek is van, igen, egy ilyen filmje - Kettőn áll a vásár - de abban nem testvérek, csak úgy hasonlítanak egymásra, mint ha ikrek lennének. És nem a szüleiket, hanem Alyssa apját hozzák össze Amanda árvaházi nevelőjével. Egyébként a filmet az A két Lotti ihlette.
2021. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!