Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga vélemény? Ti mit...

Lady Gaga vélemény? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kezdem én. A legelején amikor meg jelent az első száma,akkor azt hittem hogy ő is ilyen "p.csa" drogos celeb lesz. De egyre jobb és normálisabb zenéi lettek és mára nagyon megkedveltem. A stílusa is tetszik hogy nem szégyenlős és barmilyen merész vagy extrém ruhát fel mer húzni. És elég sok mindent el ért. Sok zenei díj,filmes díj is. Nagyon tisztelem és úgy gondolom hogy ő nem olyan mint a mai sztárok (Justin bieber,Nicki Minaj stb.)

2016. jún. 9. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rajongok a mainstream zenéért, de őt még én is szívesen hallgatom néha. Tehetséges énekesnő, igazán szimpatikus csak azután lett, amikor kiállt az erőszakon átesett nőkért. Ez egy nagyon jó ügy, minden celebnek ilyen dolgokra kéne használnia a hírnevét.
2016. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a zenéjét, így nem nagyon jártam utána, de amit tudok róla, az alapján nincs bajom vele, mainstream popzenészek közül nekem még a pozitívabb figurák egyikének tűnik. Mondjuk nekem Nicki Minaj-ról is kb. ugyanez a véleményem, ő is jótékonykodik, kiáll dolgokért, mond néha jópofa dolgokat, nem egy olyan sztár, mint a Bieber, aki beállva kocsikázik, meg ilyeneket mond, hogy "a nemi erőszak nagyon szomorú, de minden okkal történik".


Aztán simán lehet, hogy velük is vannak súlyos gondok, hangsúlyozom, nem vagyok művelt popzene, illetve az azzal foglalkozó előadók kapcsán.

2016. jún. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nicki Minaj dalszövegeit ahogy megnéztem ő eléggé sexuális témákba írja meg a zenéit ami kicsit alpári számomra úgyhogy azért írtam oda példának. Meg hirtelen ők ketten jutottak eszembe.
2016. jún. 10. 02:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!