Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady GaGa nő vagy férfi? Mert...

Lady GaGa nő vagy férfi? Mert van egy kép amin egy férfi nemiszerv látható Lady GaGán! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
állítólag tényleg van pénisze,azaz hermafrodita...
2009. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Még mindig itt tartotok???

Nézd már meg a csípőjét!! Hát van férfinak ilyen csípője??

Amúgy én nem szeretem, csak nem értem mit hoztok ki ebből olyan nagy ügyet.

17/L

2009. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Űrlény! Találd ki hogy mi a neme!
2009. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Hermafrodita. Állítólag ezt nyilatkozta vhol.
2009. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
én is szeretem,és állítólag nagyon hasonlítok rá.de csak a hajam sztem...és hermafrodita...
2009. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom, végül is előfordulhat, hogy az, de valljuk be, inkább olyan figyelemfelkeltés gyanús a dolog...ha lenne neki, akkor nem lenne extra rövid miniszoknyában a koncerten, ahol az első sorokból belátnak neki. médiafogás szerintem.
2009. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt olyan interjú ahol mondott volna ilyet hogy hermafrodita, ez is csak kitaláció. Olyat mondott hogy szereti a botrányokat, az polgárpukkasztást, és egyéb dolgokat, na ezért van ez is. Hogy a képeken mit láthatunk... nem sokat, az bármi lehet, valami felcsatolt dolog is hogy legyen miről pletykálni, hiszen tudta hogy mindenki látni fogja mi van ott... jól összehozta. Ő csak egy nő, de egy elég undorító fajta hogy csak így képes hírnevet szerezni.
2009. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Lady GaGa feltunési viszketegségben szenved, természetesen lány.
2009. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha hermafrodita lenne,valószínűleg látszódna a pénisze azokban a dresszekben,amiket általában visel...hacsak nem tűrte hátra,viszont akkor meg az a pletyka járná,hogy Lady Gaga besz*rt :D
2009. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
16:42-nek Hát akkor jo ronda lehetsz már megbocsáss de ez a Lady Gaga olyan ronda hogy attol hányni kell
2009. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!