Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ott marad?

Szerintetek ott marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek egy koncert után,ami kültéren zajlik,ott miután az előadó leadja a koncertet,azután még ott marad dedikálni?



2016. jún. 9. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy ki szoktak jönni az előadók.
2016. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert a nyáron elmennék gy személynek a koncertjére,aki a példaképem,és ugye szeretnék tőle kérni autogrammot.Illetve váltani vele pár szót.Ő a példaképem,és mivel ezt kapom a szüleimtől születés napomra,hogy elmehetek 1 koncertjére,ez nekem a legszebb ajándék.:) És ugye az élmény mellett,szeretném ha egy másik emlék is társulna.Ez lenne az autogramm.:D
2016. jún. 9. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mind egy hogy valami ismertebb magyar előadóról vagy egy világsztárról beszélünk.
2016. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó igen, én konkrétan a magyarokra értettem az első hozzászólásom. Külföldieknél ritkán tapasztaltam ilyet. Nyilván függ attól is, hogy mennyire népszerű. Pl. Rihanna biztos nem fog. :D

De drukkolok neked! ^^

2016. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy ismert Magyar előadóról van szó,akit külföldön is sokan szeretnek.Magyarországon ő pl kussuth díjat kapott.Szerintetek lehetséges?:(( És nagyon köszönöm!:)
2016. jún. 9. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ákos?


Na azt azt felejtsd el hogy "őnagysága" majd lealacsonyodik a "sültparasztok" közé.

2016. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem nem ő az.:D

bangó Margitra gondolok.

2016. jún. 9. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Belőle még előbb kinézem. De ki tudja. Nem ismerem személyesen.
2016. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!