Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elképzelhető, hogy "igazi" a...

Elképzelhető, hogy "igazi" a fogszabályzó és fent is marad neki?

Figyelt kérdés

[link]

ebben a videóban Manson fogszabályzót visel és nem tudom, hogy igazi-e mert az alsó fogsora valóban kicsit el van csúszva, elképzelhető, hogy fent marad neki?(tudom, hogy fiatalabb korában is volt neki)

itt látszik a fogszabályzó: [link]

és a csúszás pedig a Running To The Edge Of The World videóban látható

[link]



2012. jún. 23. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Én anno úgy hallottam, hogy ez a fickó villásra vágatta a nyelvét, kivetette két bordáját, hogy le tudja szopni magát, mindennek fényében elképzelhető, hogy egy fogszabályzótól sem riad vissza, igen.
2012. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én anno úgy hallottam, hogy ez a fickó villásra vágatta a nyelvét, kivetette két bordáját, hogy le tudja szopni magát, mindennek fényében elképzelhető, hogy egy fogszabályzótól sem riad vissza, igen.

Egyáltalán nem vágatta villásra a nyelvét, az Ozzy (a Let me hear you scream videóban), nem vetette ki a bordáit, hogy lesz¤phassa magát, ezek pletykák!-Nem ezek érdekelnek.

De azért köszi.

2012. jún. 23. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első vadbarommal ne törődj...

Szerintem most már nincs neki, az új videókban nem látszott...

2012. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!