Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A OneDirection tagjai hetero/h...

Swaly kérdése:

A OneDirection tagjai hetero/homoszexuálisak?

Figyelt kérdés
Ezzel a kérdéssel nem szeretnék senkit megsérteni, és én sem tudom biztosan. Sokszor hallottam, hogy azok, és az énekléssel próbálják "takarni", és sokszor, hogy nem. Én nem vagyok FAN, nem tudom az igazságot. Neten is utánanéztem, de nem találtam róluk hihető információt, mindenhol mást írtak. Így a ti véleményeteket várom! Amúgy szerintem jól énekelnek, van tőlük sok kedvenc számom. :)

2016. jún. 8. 21:23
 1/8 Papi Gonzales ***** válasza:

heterok

[link]

2016. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heterok:)

[link]

[link]

2016. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én hülye pont a Wikipédiát nem néztem meg. :D :)
2016. jún. 10. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
buzzancs mindegyik
2016. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 boldi3 válasza:

Ha például melegek is lennének, miért lenne jó neked?

Vagy fordítva.

Nem értelek titeket...

2016. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
boldi3 Én (ahogy le is írtam) nem ítélem el őket, akkor se ítélném ha nem heterok lennének. Én kedvelem a számaikat, csupán érdekelt az igazság. De ezt le is írtam.
2016. júl. 1. 23:42
 8/8 anonim válasza:

Szerintem Liam és Niall (Zayn is) heteró... de Louisban és Harryben nem vagyok bíztos. Ugye van 'Larry Stylinson' és a rengeteg Larry shipper (akik közé tartozom én is 💗), akik észreveszik a 'jeleket, gondolok itt például néhány szóra, pillantásra, titkos érintésre stb.. Ha melegek akkor elég valószínű hogy a menedzsmentjük miatt nem vállalhatják fel.

Ha érdekel olvasd el ezt a cikket: [link]

Az elején még nincsenek izgalmas dolgok igazából, de a végére már van bőven, gondolok itt a kamu barátnőre és a photoshopos képekre. Ez még Larryskén is sokkoló :D

2016. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!