Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Palvin Barbara és...

Ginevra1986 kérdése:

Szerintetek Palvin Barbara és Lewis Hamilton csak barátok vagy több ennél?

Figyelt kérdés
Nekem elég fura, hogy most minden nap együtt lógnak, de lehet, hogy csak azért csinálják, hogy többet írjon róluk a sajtó. Ti mit gondoltok? [link]

2016. máj. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Loreal nagykövetek mindketten, emiatt is sokat találkozhatnak. Monaco egy nagyon különleges helyszín az F1 számara, meglehet érteni, hogy a hírességek erre a nagydíjra szívesen kilátogatnak.

De Hamiltont sok más modell is körülveszi, nyilván velük is megy a pletyka.

Szerintem az ő dolguk, elég gáz hogy a média ebből él.

2016. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barbi azt nyilatkozta nem olyan regen, hogy szingli. Amugy szegenyt mar eleg sok mimdenkivel osszehoztak.
2016. jún. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Palvin Barbi elég sok pasival lóg együtt, arról nem igazán szólnak a hírek, hogy mondjuk az Olsen ikrek egyik tagjával bulizott volna... Szóval magának köszönheti lassan, mindenkivel összehozzák...

De szerintem nincs köztük semmi, csak egy mádiafogás.

2016. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!