Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki tényleg azt gondolja,...

Ginevra1986 kérdése:

Valaki tényleg azt gondolja, hogy kövér Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Most találtam ezeket a képeket és nem is értem, hogy lehet kövérnek nevezni ezt a gyönyörű lányt. Vagy egyedül vagyok a véleményemmel? [link]

2016. márc. 9. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne, egy anorexiás.
2016. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
82%

Kedves #1! Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre nem kéne kommentelni,mivel az anorexia egy betegség,és betegen modell szakmában nem dolgozhat senki!

Kedves kérdező!

A kérdésedre válaszolva,igen!

A modell szakmában ez már plus size-nak számít,tehát igen a szakmához "kövér" !

De bátran kijelenthetjük,hogy ő Palvin Barbi és sok mindent letett az asztalra,így tehát nem gond:)

2016. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Haha, köszi. :P
2016. márc. 11. 17:43
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Én is úgy látom, hogy amúgy nagyon szép és vékony nőies alakja van egy átlag lányhoz képest, VISZONT egy modellhez képest ez már tényleg a kicsit elhízottabb kategória, ráadásul nem is látszik a testén hogy olyan feszes, és kidolgozott, sportos lenne. Így is jó alakja van, csak abszolút nem egy modellhez képest, inkább egy átlag testalkathoz képest.

Amúgy nekem csak az a furcsa, hogy a legnagyobb modelleknél alap kritérium hogy hozzák a konfekció méreteket, és a vékony alkatot, pl. nemrég Adriana Lima is eléggé sok kg-tól szabadult meg, legalábbis úgy látszott néhány videón hogy sokkal vékonyabb, illetve a mostani nagy kedvencek, Kendall Jenner, és Gigi Hadid is eléggé hozzák azt a méretet, kidolgozott sportos, vékony modell testalkatot, ami ehhez az iparhoz elengedhetetlen ha valaki be akar futni. Akkor Barbikának miért ilyen jó a sora, hogy még a testén se kell dolgoznia, mint a többieknek (és valljuk be, iszonyat meló lehet formában tartani egy olyan testet, ami a fent említett lányoknak van) még is hülyére keresi magát.... nekem ez eléggé unszimpatikus, de ennek ellenére további sok sikert kívánok Barbinak!

2016. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
41%

Kicsit megfordítom a dolgot.

Pár éve a gimiben olyan alakom volt, mint Palvin Barbinak, és én is kövérnek számítottam a sok kis cukin vékony osztálytársamhoz képest... Aztán emiatt anorexiás lettem, egy nyár alatt lement rólam több, mint 10 kg, és súlyosan vashiányos lettem. Mivel sokat sportolok, ami van rajtam, az izom, de gizda lettem. Tudom, ez nem normális, de mivel bántottak, hogy kövér vagyok, ezért valami megtört bennem, és a fejemben nincs rendben a testképem. Szerintem is kövér most a Barbi, de ezt azok után állítom, hogy engem olyan állapotban lekövéreztek. És SOHA DE SOHA nem szeretnék úgy kinézni, mint most ő. Nagyjából most olyan vékony vagyok, mint Ariana Grande, vagy vékonyabb, és nem szeretnék egy dekát sem felszedni. Járok szakemberhez, hogy ezt valahogy leküzdjem, mert le szeretném, de nem egyszerű. Az én esetem pikantériája az az, hogy engem nem a média tett tönkre, hanem az osztálytársaim.

2016. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%
Nem olyan vékony mint 2-3 éve de nem is kövér szerintem, ha annyira kövér lenne akkor már rászóltak volna hogy foggyon :) sztem igy jól néz ki, inkább ilyen legyen minthogy csontsovány legyen :)
2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%
Kit érdekel ez a csaj? Bűn ronda, beteg feje van. Elhányom magam tőle. De az alakjától is. Nézd már meg milyen béna lába van! Bármelyik átlag csaj 1000x jobban néz ki nála!
2016. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Úristen, komolyan mondom, ennyi beteg, híg agyú, agymosott ember,mint manapság, talán sohasem élt a földön. Barbinak gyönyörű alakja van, és az előbbi hozzászólásokban megnevezett többi modell hölgyemények sem különbek egy fokkal sem. Mennyivel gusztább egy csontkollekció, ugye? Hát egészségére akiknek azok jönnek be! Le kellene már vetkőzni ezt a hülye tévhitet, hogy a modellek csak két lábon járó röntgenképek lehetnek. Ezek a modellek nem sportosak, hanem gusztustalanul soványak. Nézzetek meg egy sportos embert, nem hámozott giliszták, hanem formásak, guszták, arányosak. Én az ilyeneket nevezem sportosnak. A másik véglet, amikor már annyira kivannak gyúrva, hogy a hányinger is elkap. Szóval, Barbi nem kövér, még csak nem is túlsúlyos, így kell kinéznie egy igazi NŐNEK.

4. hozzászóló, te pedig kezeltesd magad, mármint egy dilidokival, mert nagyon nagy bajok vannak nálad, és még nagyobbak lesznek, ha idejében nem lépsz!

2016. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó!


Higgadj le, attól mert valaki elmondja a vèlemènyèt,attól ne húzd fel magad. Mellesleg látszik h mennyire nincs semmi fogalmad a modellvilágról. Ez is egy szakma, ahol vannak kritèriumok amiknek meg kell felelni. Barbinak nőies az alakja, ez ìgy igaz. Viszont mivel egyèb adottságai nincsenek meg a high fashionhoz (magasság leginkább, görbe lábak) ezèrt reklámokban alkalmazzák, ès mivel a legnagyobb márkáknak dolgozik igy tud kaszálni rengeteg pènzt, ès szerencsèjère neki nem kell koplalnia. Viszont az igazán nagy modellek a high fashionba is èrvènyesülnek, ès ott bizony kegyetlen kritèriumoknak kell megfelelni. Ès ebbe a mèretek iszonyatosan számìtanak. Mellesleg, nem hiszem h a divat világa a közeljövőben ÁTLAGOS testalkatu lányokat fog a kifutóra vinni...ugyan ki sóvárogna az átlagos testalkat után ami mindenkinek van? Mellesleg a ruhák esèse a vèkony (de nem csontkollelció!!) lányokon a legszebb.

Kedves utolsó, kezeltesd TE magadat, barátom.....süt az èrtelem ès intelligencia a hozzászólásodról, ès látszik h fingod sincs a szakmához, csak ugy mindenfèle tájèkozódás nèlkül irod a sületlensègeket. Büszke lehetsz magadra ;)

2016. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Látszik, hogy neked is mennyire át van mosva az agyad. Én többek között hozzáértő szakemberek véleményét is megszoktam hallgatni, és az nem egyezik a tiedével. Elég szomorú, hogy csak a csontkollekció lányok lehetnek modellek, nekem ők inkább átlagosabbak, semmilyenebbek, mint azok, akiket amúgy átlagosnak nevezünk. Nem látok bennük semmi különlegességet, kívánatosat, pedig nem egynek megnéztem a fotóját. Azon kívül pedig nem a retusált képeket kell nézegetni, hanem a valóságot. Egy lesifotós egyszer lekapott az utcán egy VS modellt, kinagyítva a narancsbőrös, löttyedt combjait. Erről ennyit!

"ugyan ki sóvárogna az átlagos testalkat után ami mindenkinek van?" Akinek van egy kis ízlése pl. És ki kívánkozik olyan 180 cm langaléta csontkollekciók után, akiknek ki van minden bordájuk? Én még a kifutókon nem láttam nem csontkollekció, csinos lányokat, csak madárijesztőket. Bocsánat! A VS lányokat pedig hagyjuk, smink, meg egyebek nélkül tök átlagosak. Itt egy link kedves barátom: [link]


Nagyon értelmes, intelligens volt a hozzászólásod, köszi! Nekem nem kell kezeltetnem magam, mert reálisan látom a dolgokat, de vannak olyanok, akiknek a média már teljesen átmosta az agyukat!

2016. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!