Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Palvin Barbi...

Szerintetek Palvin Barbi megdugatta magát Hamiltonnal?

Figyelt kérdés
Vagy ez költői kérdés?
2016. máj. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Barbikának tavaly volt egy ilyen elszólása az egyik interjúban:

"Gyönyörű vagy, és nagyon fiatal. Nem próbálkoznak rengetegen?

Nem élek párkapcsolatban, 2 éve vagyok szingli.

Kicsit elvesztettem önmagamat, most kezdek visszatalálni.

De biztos vagyok benne, hogy amíg nem vagyok 100%-os magammal, addig ezt mástól sem szabad elvárnom."


Magyarul, szerintem orrba szájba dug a kedves, szép, "OKOS, INTELLIGENS" modellünk, akire egyébként büszkének kéne lennünk (HAHAHAHA). Amúgy, ha megnézed az isntagrammját, akkor egy Stella nevű lánnyal szokott ritkán pucéran pózolni. Meg egyszer smároltak is egy videó alkalmával.

Ezekkel azt akarom mondani, hogy szerintem nem hogy Hamiltonnal, hanem akikkel komolyabban szóba hozták (Justin Bieber, One Directionos srác, meg nem tudom még ki) azokkal is dugott egy jót, de előtte félreérthetően jól lefotózkodott velük, hogy ezáltal kerüljön címlapokra a kisasszony. Ja, és biztos vagyok benne, hogy a barátnőjéből kiindulva (aki amugy leszbi), volt leszbi kalandja is, a pucéran pózolásból és a smárolós videóból kiindulva.

De, amúgy én azt mondom hogy nem baj, élje ki magát, ki a frászt érdekel. Engem csak az irritál, hogy nem nagy szám a lány (mondjuk photosoppolva gyönyörű, ezt elismerem!),és látszik rajta, hogy egy igazi sztárnak képzeli magát, flegma és lenéző az itthoni meg nyílvánulásai alapján (érdekes, a külföldi videókban marha szerény és visszafogott jó kislányt játszik). Ezeken felül még ostoba is. És, így akar a köztudatba lenni, hogy MINDIG félreérthető módon ölelgeti vagy simogatja a sztárok arcát, amivel ugye nyílván címlapra is kerül, ezáltal szerez magának hírnevet, és rengeteg követőt. Én ezt gusztustalannak tartom. Bár, reklámnak és marketingnek kiváló. De, érdekes, van pár IGAZI szupermodell, akikről semmi ilyet nem lehet olvasni, és ők mégis a toppon tudnak lenni, és nem a kavarásokkal hívják fel magukra a figyelmet, hanem a TÉNYLEGES munkájukkal.

2016. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 100 %-ig egyetértek azzal amit írtál. Én sem értem miért kellene büszkék lennünk erre a semmirekellő lányra, aki a puncija segítségével jutott el "idáig" és most sem csinál semmit, csak sztárokkal kefélteti magát és még büszke is rá. Sajnos a rengeteg naív ember elhiszi hogy ő "csak bulizott" egyet ezzel azzal. Egyébként munka az, ha néhanapján lefényképezik ilyen-olyan ruhákban, vagy anélkül?

A kinézetéből adódóan bizonyos, hogy nem kell ide kimagasló szépség (smink és PS nélkül simán átlagos), csupán könnyen nyíló lábak és elég vastag bőr szükséges az arcon.

2016. máj. 25. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

1-es válaszló vagyok! :)

Azért, azt hozzá kell tennem, hogy habár rohadt könnyűnek tűnik a modellek élete (legalábbis az ilyen celeb szolizott magukat modellnek nevező semmit nem csináló ribik élete annak tűnik), igen is, aki ott van a top-ban, az igazi divatvilág krémjében, az azért nem kis szó, és igen is meg kell érte dolgozni. A divat iparban a pasik nagy része meleg, meg amúgy is, nem úgy szerepel valaki Chanel, Gucci stb..... reklámanyagban, hogy lefekszik ezzel azzal..... És igen, itt a külsőn van a hangsúly. Egy modellnek tökéletesnek kell lennie, a bőrének, fogának, hajának, ALAKJÁNAK, stílusának, jól kell étkeznie, és ezen felül folyamatosan utaznia kell, és ugye általában 12 órás fotózásokon, divatbemutatókon kell folyamatosan részt vennie. Könnyűnek hangozhat, de valójában nem az.

Viszont, az alakot azért emeltem ki nagy betűvel, mert még a celeb modellek (Kendall Jenner, Gigi Hadid) is nagyon kidolgozott, vékony, sportos alakkal rendelkeznek. Pedig az említett 2 csaj milliárdos családból származik, de még nekik is tartaniuk kell a méretet, és ha keresel róluk képet, igazi modellek.

ÉS: Palvin viszont egy elhízott zsírdisznó hozzájuk képest.... én ezt nem értem. Palvinka modellkedik, nagy neves márkáknak pózol, de olyan formátlan, kidolgozatlan löttyedt teste van hogy az valami hihetetlen..... És persze, itt jöttek a hazai sztárocskák megvédeni, hogy tökéletes alakja van Barbinak, meg csak irigykednek azok akik lekövérezik.... Hááááááát. Az egy dolog hogy 172 cm (minimum magasság), de az, hogy ahhoz képest még formátlan, kidolgozatlan is a teste.... ezt nem értem. Ebből adódóan én is úgy gondolom, hogy Palvinka konkrétan szart se csinál, csak eljár fotózkodni, utazgat, betöm 1-2 hamburgert mindenhol, megdugatja magát pár sztárral, meg leszbizik egy jót, és bulizik, néha ad interjút meg megjátsza magát, és kb. ennyi.

Nekem ez nem teljesítmény. Főleg egy modellhez képest.

Úgyhogy, én most ábrándultam ki belőle teljesen. Legalább a formája lenne olyan mint egy ízig vérig modell.... dehát, ehelyett csak dugni tud mindenkivel... jó, meg a loreal tolja mindenhova, de hogy miért azt nem tudom.

2016. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én az egész divat ipart bohóckodásnak tartom és betiltanám legszívesebben mindenhol, nekem annyira nem fontos. Lehet értelmetlen, de nehogymár valaki ezzel töltse az idejét és ezzel keresse a pénzét hogy fotózzák, én semmibe nem veszem az ilyeneket, akármennyire megerőltetők ezek a 12 órás fotózások. Úgy gondolom azokért a pénzekért az emberek 100 %-a bevállalná ezt. És vannak akik sokkal jobban le vannak strapálva, csak nem milliókat keresnek vele.
2016. máj. 25. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tipikus proli vagy.
2016. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!