Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a híresebb? Ariana Grande...

Ki a híresebb? Ariana Grande vagy Selena Gomez? Ti melyikőjüket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Ariana Grandkanyon.
2016. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
64%
Én Arianát sokkal jobban szeretem olyan szinten hogy rajongó vagyok és Selenát egyszerűen nagyon nem bírom.Azt nem tudom miért, lehet hogy csak irritál.
2016. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mostanában Ariana Grande felkapottabb, Selenának nincsenek számai gyakran, ráadásul már annyira nincs rá igény, hogy mindenféle cégeknek modellkedik, én legalábbis így látom. Meg én Ariana Grande-t jobban preferálom.
2017. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Arianát tartom tehetségesebbnek, de ugyanakkor Selenával jobban szimpatizálok.

Arianának tényleg gyönyörű hangja van, a számai is tetszenek. De egy óriási baj van vele: egyre nagyobb az arca, ami miatt irritálóan unszimpatikus lett számomra. Emlékszem rá még pár éve. A mostani külsejéhez és a belső tulajdonságaihoz hasonlítva ég és föld. Akkor még szimpatikus volt, nyitott, és kedves. De egyre felszínesebben és botrányos abban viselkedik, minden interjúban a tudtomra adja, hogy egyre butácskább, valamint szegény eléggé túlhajtja az anorexia nervosát... Sokkan jobban állt neki, amíg nem volt ilyen kórosan gebe.


Selenának alapvetően nincs túl jó hangja. Nem erőssége az éneklés, és egy száma sem fogott meg. Viszont attól még színészkedni jól tud.

Egy nagyon szimpatikus, mély érzésű, nyitott lánynak tartom, és nekem ez sokkal fontosabb a kiemelkedő tehetségnél, mert az utóbbi csak fél siker nálam. Tényleg látszik rajta, hogy nagyon intelligens, és annak ellenére, hogy világhírű, és milliókat kaszál, tudja, hol a helye.

Nagyon szép arca van. A 165 centijével (de szerintem ennél a valóságban alacsonyabb) messze veri külső én még a legtöbb Victoria’s Secret modellt is.

2018. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
69%
Számomra abszolút Ariana. A tehetségéről szerintem nem kell beszélni, mert mindenki tudja, hogy gyönyörű hangja van, míg Selenának nagyon vékony a hangja, és sokat playbackel és autotuneol.. Emberiekben is szimpatikusabb Ariana, mivel érzelmiéeg egy sokkal kiegyensúlyozotabb személyiségnek tűnik, mint Selena.. De mindentől függetlenül nagyon sajnálom Selenát az egészségügyi gondjai miatt.
2019. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én erősen Ariana rajongó vagyok, de Selena is szimpi volt nekem.

mármint...nem tudom, hogy csak én látom e, de Selena monstanság csak árnyéka a régi önmagának szerintem.

Ariana pedig, csak azért mert Ariana.

szakadok a poénjain, és szerintem ember tudott maradni a naagy hollywoodi felhajtás mellett, meg az interjúkban is tök szimpi.

nem tudom, hogy az emberek miből vonják le azt a következtetést, hogy nagy az arca, de amióta én követem, nem hallottam még beképzelt megnyilvánulást tőle.

összeségében nagyon szeretem Arianát, és mondhatni rajongója vagyok -bár nem szeretem ezt a kifejezést-

Ari elképesztő hangokat énekel ki, ez tény és való, és engem valahogy az egész lénye jobban megfogott.

de Selenával sincs semmi bajom.

szerintem igazából nem mérhető össze így a dolog, hogy ki a híresebb, mert mindkettő csöpög a csapból, de ennek ellenére Arianát preferálom.

💕

2019. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!