Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a híresebb? Ariana Grande...

Ki a híresebb? Ariana Grande vagy Selena Gomez? Ti melyikőjüket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Azt mem tudom, hogy melyik a híresebb szerintem ismerettségi szinten kb ugyan olyan mind a kettő!

Viszomt ariana gramde nek sokkal jobba hangja van pl több helyen is bizonyíotta már és élőben is nagyon szép hangja van jó lehet néha ő is playback el de pl jimmy fallon műsorában tökéletesen utánozta Britney Spears el és christina aguileirát

2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Egyiket sem szeretem.
2016. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Michail Mendoza válasza:
44%
Ezek kik?Zöldséges nénik a piacon?
2016. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kétlem, hogy valaki ne ismerné Ariana Grandet és Selena Gomezt, amikor a csapból is ezek folynak mostanában, te tény, attól, higy híresek egyáltalán nem azt jelenti, hogy akkor nagyon tehetségesek is, csak szimplán felkapottak, ahogyan azt sem értem, hogy pl Taylor Swift is mitől olyan felkapott, jó azt nem mondom, hogy rossz, de azért annyira nem kiemelkedő,hohy mindenhol róluk foglalkozzanak, amúgy talán egyedül Ariana fogja még talán vinni valamire, mert neki tény, hogy nagyon jó hangja!

Viszont attól mert valakinek, jó a hangja az egy dolog az még nem biztos, hohy tehetséges is, ebben a nálam Beyoncé a legjobb, és talán még Lady Gaga 2008 as stílusa volt ám egy nagyon egyedi, még akkor is ha másokat majmolt, ha azon a szinten stíluson maradt volna akkor még most os tetszene, igaz ma mr zenében is ms az igény mintcakkor volt, viszont ha nem ismerném gagat és csak a mostani énjét látnám akkor meg sem mondanám, hogy az a gaga és aki most van 1 és ugyan az a személy mint akkor volt mert annyit valtozott azóta, hogy fel sem ismerném, mert ma már nem olyan szép szerintem, mint régen még annak ellenére is, hogy ilyen maskarákban járkált akkor bejött!

De a kérdésedre, ha mindenképpen ez a kettő közül kell választanom, akkor ariana, igaz szelena hangja is tetszik már mint albumon jó hangja van még akkor is ha élőben nincs hangja, ugyan ez a helyzet britney spearsel

2016. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem eggyértelműen Ariana a kedvencem de Selenát is szeretem.
2016. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Csak szólok, hogy Ariana majdnem egy évvel fiatalabb mint Selena :D
2016. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkárhogy is kételkedik a második hozzászóló én pl. nem ismertem eddig az Ariana G-t, de Gomezről már valóban hallottam.
2016. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*negyedik hozzászóló
2016. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Selena Gomez-t többen ismerik és szeretik: lásd a Starity.com -on

Link:

Selena Gomez:

[link]


Ariana Grande:

[link]

Én személy szerint Selena-t szeretem jobban.

Ezt ne úgy értsd, hogy rajongok érte... Hanem, hogy hallgatom pár számát.

Ariana -t nem nagyon szeretem. :)

2016. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
70%
Azt nem lehet megmondani, hogy melyik a híresebb. És mindkettőjüket szeretem, de Arianának élőben sokkal jobb a hangja. De azért Selena sem rossz.
2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!