Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azt olvastam hogy Selena...

Azt olvastam hogy Selena Gomez és Nick Jonas újra együtt vannak. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. De hogyhogy ezek a sztárok mindig egymásban találják meg a nagy őt? Én kicsit furcsának tartom... Szerintem ezek kirakatszerelmek. Amúgy ha megbízható helyen olvastad, akkor biztos igaz.
2010. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ki tudhatná pontosan? A bulvár magazinok mindent összehordanak, az igazságot pedig csak tőle tudnád megkérdezni...
2010. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Maaarkertingfogááás!! Sosem voltak együtt, ezek a nagy bejelentések csak azért jók, hogy ilyen kislányok (mint te) beszéljenek róla...
2010. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Igaz. Te is a BRAVO-ban láttad? Mindenesetre igaz. De én nagyon nem örülök neki. Vagyis mindegyiket szeretem, de Nick-hez szerintem Miley sokkal jobban illik. De jó is lenne, ha megint együtt járnának!
2010. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég !
2010. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De erdekes hogy az egesz disney chanel szerelmes egymas ba :))
2010. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szakítottak. Ez egy új hír: [link]
2010. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16:16-os vagyok. Úgy érzem, megint ki fog robbanni egy veszekedés.:D Mellesleg az összes Disneymajmot utálom. Szóval már nem is érdkel, ki kivel jár.
2010. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy mivel Nick járt Miley-val (szakitottak) és Selena nyomulni kezdett Nickre. Titokban akarták tartani de vmi lassu táncnál meg csókolták egymást. De azt is olvastam hogy Selena egyik barátnője szólta el magát.

De most állítólag szakítottak mivel Selena nem jött ki Nick szüleivel, és Nicknek ez fontos lett vna, így szakítottak.

De szerintem nem is illetek össze. Selena túl szép Nickhez(:

2010. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Selena azt csak szeretné.
2012. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!