Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A magyar youtube-osok miért...

A magyar youtube-osok miért ennyire idegesítőek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem létezik, hogy a hazai youtube videósok közül akárki is érdemi tartalmat gyártson, magyarul érdekes dolgokról beszéljen visszafogott stílusban. Mindegyik irritáló módon játssza az agyát, kicsit sem viccesek, viszont rendkívül módon affektálóak. Gondolok itt az olyanokra, mint Herby, Dancsó, Szirmai, Goodlike, Maris, Unfield, Alexovics, Májkrém, Followanna, Bturbo, 2Face, Csarni, Szefi vagy akár Bookahlic vagy ki a tököm. Mindegyik sztárnak érzi magát, és azt hiszik, hogy sokkal többet érnek akárkinél, csak mert feltöltik a tecsőre a gagyi videóikat. Arról nem is szólva, hogy java részük a youtubeos feliratkozóikból akarják eltartani magukat, ami szerintem nagyon unfair. Kiskirályoknak hiszik magukat, és ebben a hitben a zombi-feiratkozósereg segíti is őket. Pedig valójában mérhetetlenül pocsék tartalmat gyártanak, visszataszító és irritáló stílusban.

2016. ápr. 27. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Az az igazság hogy túlságosan nagyra tartják magukat,a legtöbb videós "sztárnak" hiszi magát mert követik egy páran,akiknek nagyrésze inaktív követő,a másik nagyrésze meg 8-12 éves,akiknek többynire feltünés kell kelteni hogy élvezzék a baromságot.Szirmai például értelmes,de ha semmi feltünő dologgal nem támogatná meg a mondanivalóját,a kutya nem nézné.A többiről pl:herby májkrém,goodlike,luckey,van egy új ostoba is a youtubon videójáték Zsolti,ezekről csak annyit tudok mondani hogy olyanok mint a celebek,a hozzájuk hasonlóan buta emberek nézik őket,vagy adott esetben értelmes emberek,akik szeretnek jókat röhögni a hülyéken,olyanok mint a celebek,és hogy Puzsér Robit idézzem,a hazai "hírességek" "Senkik futtatása." ilyen a magyar youtube-osok zöme,csak őket nem egy kereskedelmi csatorna kereste meg,hanem saját magukat kezdék el futtatni...
2016. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hasonlóan látom én is, egyvalamit azonban még hozzátennék. Sajnos nagyon rossz példát mutatnak az erre fogékony 8-12 éves rétegnek. Cigi, pia, lustaság, trágárkodás, meleg-propaganda, stb. Sok fiatal úgy nő fel, hogy ezeket látja követendő példának az érvényesüléshez. Arról nem is szólva, hogy a negatív/építő jellegű kommenteknek sem hagynak teret azáltal, hogy mindenkit lehurrognak és trollnak neveznek, aki ellen mer szegülni az ő imádott youtube celebjüknek.


Érdekes amit Szirmairól írsz, bár ezek után nekem még hiteltelenebb. Inkább legyen kevesebb nézőm, csak ne csináljak magamból majmot. Persze ő másként látja...

2016. ápr. 27. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Még jó hogy egyiket se nézem, nem is érdekelnek, szó szerint köpök a sírjukra majd.
2016. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Az általad felsoroltakat nagyon nem ismerem (1-2 kivétel) Szerintem nézz rá KenyTheOne (Retroshock), JustVidman illetve az OtherWorld videóira.


Mondjuk néha-néha kicsit megszalad velük a ló. (az otherworld is elkezdte ezt az idióta let's play-t csinálni) De általánosságban véve igényes tartalmakat gyártanak mindenféle "rinya/ordibálás/óbégatás" nélkül és lehet is tanulni a videóikból.


Illetve még FreddyD (jatekpartizan) videói.

2016. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen az OW tényleg igényes csapat,szerencsére most jelentették be,hogy a let's play-el is leállnak:)
2016. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 2 videost kedvelek, akik a valoságot mondják.


Nézzétek meg: https://www.youtube.com/watch?v=aEgIlD771OE


https://www.youtube.com/watch?v=66jFJQeEd28

2016. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Filmkiller te vagy az?:D

Más tuti nem promózná be a csatornád:)

2016. ápr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 3/7: Na, ezt a hozzáállást szeretem én, több olyan ember kéne, mint Te!


# 6/7: Filmkiller sajnos áruló lett, de a Murdercorp egy nagyon Igaz csatorna!

2016. ápr. 29. 09:13
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

# 7/8 Nem vagyok Filmkiller.


# 8/8 Filmkiller sajnos inkább a PHOTOBOY mellé állt, aki a live-ben meleg videokat nézett, és arra állt fel neki.

Murdercorp Elmondja az igazat a nőkről. Tisztelet a kivétel.

2016. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
egyik sem az, csak a 10 év alattiak
2016. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!