Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Karl Wolf-ró...

Mi a véleményetek Karl Wolf-ról (videó lent)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=hMkPDOdOZMA


Az én személyes véleményem az h naggyon tehetséges, két gy-vel XD és 3 éve Ő a legnagyobb kedvenc, szóval nem kérek SEMMILYEN cifra oltást, h így-meg-úgy-mennyire nem bírod. Ha nagyon muszáj és rendesen meg tood indokolni, akk mehet felőlem a negatív kritika is, már ha lehet róla olyat írni... De első sorban a hozzám hasonló fanatikusokat, vagy legalább azt a pár emberkét aki ismeri és kedveli szeretném összegyűjteni!


2010. ápr. 6. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szeretem a zenéit, főleg az Africát! Az az egyik kedvenc számom:) A mobilomon az a csengőhang:D Üdv: Gyuszi
2010. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Enyémen iiiiis!!! :D

Először azt hallottam Tőle, az vt a 2007-es nyár slágere, azóta itt Ő csak egyszámos csoda...

De nekem megvan az összes CD-je ♥

Amúgy a Yalla Habibi c. számát ismered??

Annak az elején a klippben (szokás szerint) telefonál és a saját száma, az Africa a csengőhangja :P

Ha csörög a telóm mindig oan nagy kedvem lenne beleszólni angolul...xD

2010. ápr. 13. 15:30
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia:) D:D:D az tök jó:) Még senkinél nem hallottam, hogy azon csörögne, azt hittem, hogy csak az enyém csörög az Africán:D Igen, hallottam már a Yalla Habibi című számáról, de még nem hallgattam meg. Megvan még nekem a She want's to know című száma is. (Bocs, ha nem jól írtam) Én is az Africát hallottam legelsőként tőle. Hallgattam a rádiót, meghallottam a számot. Hú, mondom, de király ez a szám, vajon ki énekli és mi a címe?.... Kb. 2 hónapig kellett nyomoznom, hogy megtaláljam:D Mindenképp meg akartam szerezni:) Kitartó vagyok, úgyhogy addig kerestem, amíg meg nem lett. Úgy szoktam megkeresni a zenéket, hogy megpróbálom a zenében hallott szavakat kihallani és beírom a Google-ba. Így lett meg az Africa:) Letöltöttem és már ment is rá a mobilomra is:DDD Üdv: Gyuszi
2010. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nekem az összes létező száma megvan :DD

Nyáron lesz új klippje, azt mondta h szte nagyobb sláger lesz mint az Africa vt anno, ez a szám lesz a 2010-es nyár slágere... ALIG VÁROM!!! :D jövő héten forgatnak.

hallgasd meg a Yalla Habibi-t is, naon kirááály :D

http://www.youtube.com/watch?v=eq_o5wpZuY4

én a VivaTV-n hallottam először az Africa-t, elég vt azt a refrént 1x hallanom és végem vt... kiírták a címet, előadót, első dolgom vt beszerezni a számot és meghallgatni még vagy 20x... naponta xD

sztem a világ legnagyobb igazságtalanságainak az 1ike az h Karl itt csak egy 1számos csoda... de azt az 1 számát mindenki vágja h az Övé :PPP

saját Maga csinálta meg a karrierjét, és ááááállati tehetséges, és még a származása ellenére (amivel nekem semmi gondom nincs, sőt xD) is 1 perc alatt elérte a VILÁGHÍRNEVET :) csupa nagybetűvel! :D

Ő a király xD (L)

2010. ápr. 15. 21:15
 5/23 A kérdező kommentje:

ha meghallom h "It's gonna takes a lot to drag me away from youuuuu" akk már eleve oan büszkeséggel tölt el h Karl ien híres...:P xD

max hangerőre feltekerem azonnal :D fel se akarom venni a telómat ha csörög.. az #1 refrént mindig megvárom xD

2007 nyár.. Aaaaafrica.. a legjobb!!!! xD

2010. ápr. 15. 21:18
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia:) Mint mondtam, én a rádióban hallottam először az Africát, de nekem is a refrén tetszett meg a legjobban.

"It's gonna take a lot to drag me away from you

there's nothing that a hundred man or more could ever do

I bless the rain's down in Africa

Gonna take some time to do the thing's we never had."

Kívülről vágom a refrént:D Ennyire imádom ezt a számot XD Én nem várom meg a refrént, ha csörög a mobil, mert leteszi, aki hív:D, de tudod, van a legelején az a hangszer, ami pár másodpercig szól (talán hegedű) és utána kezdi a refrént. Na, én mindíg megvárom, hogy elkezdje, hogy "It's gonna take a lot to drag me away from you..." és itt már felveszem:D Ha meg más dolgom van, akkor meg élvezem, hogy nem tudom felvenni XDXD Amikor megszereztem az Africát, le sem szálltam róla:D Én is meghallgattam rengetegszer XD Még mindíg nem untam meg, pedig már évek óta megvan. Minden nap meghallgatom sokszor:D Nem lehet megunni! Karl Wolf: Africa forevööööör:D (Gyuszi)

2010. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

yayah, 4EVER AND EVEEEEEEEER!!!!!!!!!! xD (L)(L)(L)

Én TV-ben láttam #1, és nemcsak h nagggggyon tetszik Karl Wolf hangja, hanem a hangszeres része is tökéletesen van megcsinálva <3 nekem soha nincs szivem felvenni :D akivel én telefonálok az ismer annyira h tudja h végig hallgatom azt a számot ha fontos hívás, ha nem xD

2010. ápr. 20. 21:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, az egész szám nagyon zsírul van megcsinálva. Sokkal jobb, mint Toto előadásában. Az Octiban is szoktam döngetni:D Jó lenne eljutni egyik koncertjére! Nyáron lesz 2 is Kanadában, de egyelőre semmi esélyem, hgoy kijussak. Majd egyszer talán:D (Gyuszi)
2010. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

sokkkkkaaaaalllllll jobb mint Toto :D össze se lehet hasonlítani, nem is ugyanaz a szám xD

én is, szülinapjára (vasárnap lett 31 :P) írtam neki egy verset, amiben finoman próbálom megfűzni h jöjjön má' Európába plíz! :D

ha végre mennek majd a repcsik akk remélem 1x meg toom nézni Őt élőben is, mert az összes koncertfelvétele oan jó h nincs rá magyar szó max angol: AMAZING!!!! xD

sőt, kezdő forgatókönyvíró vok és az 1ik "művem" erről szól... el KELL vállalnia! :D

2010. ápr. 22. 19:58
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, az jó lenne, ha jönne Euróbába is:) Szerintem mindenki énekelne Vele:D Főleg az Africát XD Gyuszi
2010. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!