Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemény Michael Jacksonról?

Vélemény Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés
Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

2016. márc. 13. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

"Miért 3-as te milyen zenéket szeretsz?Én eléggé mindenevő vagyok,de aki leszólja Jackson zenéjét az elég gáz lehet."


Miért lenne gáz? Nehogy már az legyen egy ember értékének a fokmérője, hogy milyen zenét, énekest, együttest szeret, vagy nem szeret. Az viszont eléggé ciki, hogy szerinted gáz az, ha számomra a munkássága nem érdemel figyelmet.

2016. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

Igen kerek perec úgy gondolom,hogy,aki leszólja Jacksont az gáz.Egyébként pedig,ha ilyen nagy az arcod,hogy te sz...od a spanyol viaszt akkor megoszthattad volna a te zenei irányultságodat,amit úgy tűnik nem mersz.

Mondjak valamit,kicsinyes senki vagy,aki nagy emberek lefikázásával akar kitűnni ez vagy te.Na mi a Jacksont felülmúló zenéd?Olyan kíííváncsi lettem.

2016. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ő volt a legtehetségesebb előadó aki valaha élt.A számai megunhatattlanok,ritmusokban,dalszövegükben a legjobbak.Pedig még csak nem is szeretem a popzenét.De ő igazi maximalista volt.És ő volt a legjószívübb ember is.Nincs még egy híresség aki annyit adakozott mint ő vagy annyit törődött volna az emberekkel mint ő.Csak hát borzasztó sok szenvedésen kellett keresztülmennie, először a gyerekkora aztán a betegségei majd ezek az undorító vádaskodások amikről bár kiderültek hogy nem igazak,egyesek szemében még ha kérdőjellel is de akkor is ott van hogy pedofil hála a hülye szennylapoknak.
2016. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sem az engem lepontozókat, sem a többi lenyomott választ nem értem. A kérdező véleményeket vár. Az meg sokféle lehet. Oda is írta, hogy mindenki véleményére kíváncsi.
2016. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem hogy miért számít mások véleménye.

Úgyis mindig mindenkinek más lesz szóval ezen feleslegesnek is tartom felhúznia magát az embernek.

Az egyik embert megkérdezed mit gondolsz Michael Jackson pedofil volt?-Valaki igennel,valaki nemmel fog válaszolni.

Ugyan ez igaz az összes többi szemét pletykára.

Azt is marha nagy hülyeségnek tartom hogy csak úgy valaki kijelenti hogy az volt.

Honnan tudja van rá bizonyítéka?

Ha nincs miért biztos benne 100%-osan?

Csak azért mert néhány ember azt állította?..Ohh Istenem.

De hát sajnos ezt teszi a féltékenység,és a pénz.

Az ember bármire képes lenne pénzért

~Igaz a mondás miszerint 1 bolond 100-at csinál.~

Az igazság az hogy szerintem Michael Jacksont nagyon sokan félreértették.

Én egyáltalán nem látom furcsának,sem rossznak hogy szerette a gyerekeket és hogy szabadidejét szívesebben töltötte gyerekek társaságában mint felnőttekében,amit teljes mértékben meg is tudok érteni,mert míg egy gyerek tisztaszívű és őszinte,egy felnőtt pont az ellenkezője. De még mielőtt néhányan rosszra gondolnának(szerintem,sőt biztos vagyok benne hogy ebben nem volt semmilyen rossz szándék a részéről)

Képes lenne egy ember bántalmazni gyerekeket,főleg beteg gyerekeket ,aki ennyit segített már rajtuk? hmm

nem hiszem.! A pedofil nem itt kezdődik.

Amit még nem értettem hogy az emberek miért mindig csak a rosszat képesek észrevenni más emberben!?

Michael igenis egy nagyon jó ember volt és nem csak adományozásai miatt. Egyszerűen gyermeki lelke volt ami szerintem nagyon ritka.


A másik meg igaz zenei téren az emberek ízlése is más és más.

Senki nem mondta hogy szeretned kell a zenéit,de nem lehet szem előtt hagyni hogy elképesztő nagy tehetség volt.

Nagyon sok stílust ő hozott be,még olyat is amiről lehet nem is gondoltad volna.

-moonwalk

-robottánc

-kalap(ami bizony az ő idejében vált divattá,csak úgy mint a fehér zokni)

-azt az "odanyúlkálós" mozdulatot is(de legalább neki még jól is állt)

Még sorolhatnám de legyen elég ennyi is.

A dalszövegeinek meg legalább van értelmük,amik tanulságosak is.

Szóval ha már vélemény,akkor nagyjából leírtam.

2016. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek!
2016. márc. 14. 14:30
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Magam nevében nyilatkozhatok, hogy nekem tetszik, a zenéje. Profi táncos volt.

Szóval ő tényleg tudott nagyot alkotni. Ezt szerintem sokan elismerik, akkora tehetség volt, hogy halála után sem kopik ez.


Amit a média terjesztett róla: azt nem tudom elhinne, személyszerint.

És bizonyítani sem tudták, pedig ha valaki bűnös akkor az kiderül, bizonyítékokkal alátámasztva előbb, vagy utóbb.

Azért mert szerette a gyerekeket. Valamelyik hülye így akarta lejáratni, hogy pedofil.


Sok szenvedésen ment keresztül, amiért sajnálom.

Gyerekkorában, aztán ugye az is, hogy ő nem fogadta el saját magát- gondolom kapott előítéletes visszajelzéseket- ezért tette azt magával, amit tett. Mert gondolta fehéreket jobban elfogadják.

Személyesen nem ismertem, csak a median keresztül, de nekem nem tünt egy gyerekeket molesztáló beteg embernek.

2016. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyjából egyetértek azzal amit mondtál de azt még megjegyezném hogy nem önszátából lett fehér hanem egy vitiligo nevű bőrbetegségben szenvedett.Nem nagyon akarták neki elhinni de a halotti anyakönyvi kivonataban ott áll feketén-fehéren hogy tényleg ebben a pigmenthiányos bőrbetegségben szenvedett.

[link]

Ebben a videóban mindent elmondanak.

2016. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg olyan eljárás hogy bőrfehérítés nem létezik,pláne nem abban a korban.Ilyet jókedvében nem csjnálna senki mert mivel nem voltak pigmentek a bőrében ezért a napra sem mehetett ki,ezért volt mindig hosszú ruhában,napernyővel.

És ha már itt tartunk és mielőtt valaki megkérdezné nem esett le az orra,nem műtötték meg annyiszor mint ahogy a pletykalapok állították és azom a műtétek sem hiú okokból voltak hanem mert eltörte az orrát egyszer illetve a másik betegsége a Lupus is eléggé roncsolta a külsejét.Szóval ha bármit is tett magával az csak azért volt mert normálisan szeretett volna kinézni.

2016. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13-massal értek egyet.Utánozhatatlan.
2016. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!