Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pepsi reklám emlékszel még?

Pepsi reklám emlékszel még?

Figyelt kérdés

Britney,Beyonce,Pink mint gladiátor.Szerinted ha élesre fordult volna a helyzet és tényleg harcoltak volna egymás ellen az hogy zajlott volna és ki nyerte volna a küzdelmet?


[link]


2010. ápr. 2. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Pink. Szerintem az nem is nő. Olyan mint akit átoperáltak.
2010. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit írhatnátok,hogy szerintetek a három csaj közül ki volt a vezér nőstény?
2010. ápr. 2. 19:40
 3/8 A kérdező kommentje:
19:39 Légyszi a kérdésekre válaszolj nem azt kérdeztem hogy kiről mi a véleményetek.
2010. ápr. 2. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdésre válaszoltam, csak megmagyaráztam, hogy miért pont ő. Nem tudtam, hogy tilos.
2010. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pink nyert volna. Beyonce a vezérnőstény. Britney meg a cicababa.
2010. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19:50 Akkor bocsi csak két értelmű volt.
2010. ápr. 2. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Pink nyerte volna meg, mert ő "belevaló" csaj, Beyonce átlagos, Britney meg egy kicsit cicababának tűnik. 17/L
2010. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Beyonce nyert volna,mert ő is egy elég belevaló "fekete"nő!És a négerek mindgí kemények:)Meg aztán neki van a legjobb cucca is:):)

Pink lett volna a vezérnőstény az tuti,Britney meg semleges,esetleg jó harcos lenne,de a kettőhöz nem ér fel!

2010. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!