Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a BTS?

Kik azok a BTS?

Figyelt kérdés
már egyszer kétszer láttam hogy pár elvont személyiségű ismerősöm facebookon lájkolgat olyan bts oldalt. De kik azok? azt tudom hogy valami japánok de hiába beírom google-ba kihoz 20 ugyanolyan agyonsminkelt "fiút"...mesélnétek róluk kicsit? mármint hogy lettek "híresek" meg ilyenek. főleg hogy magyarországon. linkelné valaki a szerinte legjobb zenéjüket? xdd

2016. márc. 13. 14:19
 1/6 haruman ***** válasza:
100%
Szia, eloszor is kérlek ne igy állj hozzajuk, mert akkor hiába linkelnek neked akar 100 zenét is teljesen mindegy lesz. Masodszor ők egy dél-koreai fiubanda, akik amellett hogy roppant tehetségesek és valójában szörnyen helyesek, nagyon sokat tettek azert hogy ilyen híresek legyenek. Sőt, meg küldtek egy videot magyarorszagnak(!!!) csak azert mert hallottak hogy sok rajongojuk van innen. Nagyon sokat tesznek azert hogy ennyi rajongojuk legyen, folyton tartják velünk ARMYkkal a kapcsolatot(igy hívják a fandomot). Nem tudom milyen stílusú zenéket szeretsz igy nem tudom melyik zenéjüket linkeljem, de a DOPE altalanossagban mindenkinek tetszik. Kérlek ne gondolkodj róluk ugy hogy ugyanolyan agyonsminkelt fiuk akiket random elvont nyomok szeretnek.
2016. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi az értelmes választ. háát küldj akkor valami black veil brides-hoz hasonló számot tőlük ha van, ha meg nincs akkor meg csak olyat ami szerinted jó. csak hogy belehalgassak...
2016. márc. 13. 14:44
 3/6 anonim válasza:
100%

Az elso kommentelohoz hasonlo velemenyen vagyok,de hogyha tenyleg igaz baratod jobb ha nem igy beszelsz elotte a bandarol mert nagyon megbanthatod.Neten egy csomo hasznos info fent van olvasgass.

Par szam :

BTS- Dope,Run,Danger,Boy in luv,Butterfly Es meg sok mas de youtubon is minden fent van ha tenyleg erdekel vedd a faradsagot es keresgelj!sok sikert:)

2016. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GGXX válasza:
100%
szerintem nem ők az elvontak....amugy egy elég tehetséges KOREAI (nem, nem japán) együttesről van szó, akik nem agyonsminkelve vannak csupán csak az ottani szépségideálnak és elvárásoknak felelnek meg....kemény munkával és velük született tehetséggel lettek híresek (az idézőjelet nyugodtan el lehet hagyni ugyanis a rajondótáboruk több millióra rúg, úgyhogy szerintem joggal mondhatjuk hogy híresek), az hogy magyarországon is azok az pedig azért van mert vannak nyitottb és jóízlésű emberek is ebben az országban... ajánlom a Butterfly, I NEED U valamint a Danger című számokat, illetve Rap Monster egyik szóló számát melynek a címe: Joke
2016. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne haragudj, nem szeretnék bunkó lenni, de ha valami olyanhoz, amit nem is ismersz, már kapásból negatívan, és lenézően állsz hozzá, az nem állít valami pozitív képet rólad. Lehetséges, hogy a célod nem is ez volt, de amúgy is, az interneten meg pláne, nem árt, ha az ember nem a legrosszabb arcát mutatja. Attól még, hogy valaki szeret, vagy lájkol valamit, amit te (ráadásul első látásra) nem tartasz szimpatikusnak, még nem jelenti, hogy elvont személyiségű. Nos, következzék egy kis ismertető.

1. A BTS, teljes nevén Bangtan Boys, egy KOREAI fiúbanda. Sosem értettem azokat az embereket, akik csak azért, mert valakinek ázsiaiakra jellemző szeme van, már japánoknak sorolja be őket. Kérek szépen mindenkit, nem csak téged, hogy Japán, Korea, Kína, stb. ne legyen már egy nagy összemosódott ország! Azért emberek! Please!

2. Egy ember nemi identitását elsősorban nem a haja, a ruhája, vagy a sminkje határozza meg. Ha vetted volna a fáradtságot, és kicsit utánanéztél volna a dolgoknak, rájöhettél volna, hogy Dél-Koreában az idoloknál, nemüktől függetlenül teljesen normális, hogy sminkelve, vagy épp műtve vannak, hiszen a társadalom, elsősorban a fiatalok száméra ők testesítik meg a tökéletességet, a példaképet, tehát alap, hogy hibátlanul kell kinézniük. És mi segíthetne jobban egy rosszul rajzolt orrvonalon, vagy egy nem kívánatos pattanás hegen, mint a műtét és az alapozó?

3. Lehet, hogy az ázsiaiakat nem olyan egyszerű megkülönböztetni, a koreai idolokat meg pláne, hiszen amúgy sincsen olyan karakteres arcuk, mint mondjuk más európai országok lakóinak, ráadásul sokuk még műtve is van, ettől függetlenül megint csak azt tudom mondani, hogyha kicsit jobban hajlandó lettél volna elmerülni a témában, vagy legalább egy kép nézegetésében, ahelyett, hogy egyes szavakat tettél volna idézőjelbe, ezzel negatív hanghordozást kölcsönözve a mondandódnak, könnyűszerrel észrevehetted volna, hogy más az arcformájuk, a homlokuk, a fülük, az orruk, a szemük, a kis mosolyuk, a személyiségükről,vagy a hangjukról nem is beszélve.

4. A Srácok, akiket te említettél (BTS) nem "híresek", hanem híresek. Macskaköröm nélkül. És ezt a hírnevet nem csettintésre szerezték meg, és nem is pár hónap alatt. Én a megalakulásuk pillanatától figyelek rájuk és elmondhatom, nagyon keményen dolgoztak a sikerért. Nyilván erről sem tudsz, de Koreában nem ám úgy megy a bandák élete, mint mondjuk Amerikában. Már évekkel a debütálásuk előtt, tinédzser korukban gyakornoki munkát végeznek egy-egy kiadónál, ami általában takarításból, ételhordásból, izzasztó tánc és énekórákból áll. (Arról nem is beszélve, hogy a tanulmányaikra is nagyon oda kell figyelniük, hisz ez az ő országukban sokkal fontosabb szerepet kap). És a gyakornoki éveik után sem kerülhetnek be egyből. Először is, megfelelőnek kell lennie a kinézetüknek (súly, arc stb.) Gondolom egy kerekdedebb formájú, vagy sasorrú, esetleg ragyás képű koreai énekessel sem találkoztál még. Igaz vannak kivételek. És persze tudniuk kell táncolni, énekelni, gyorsan tanulni. Ha sikerül debütálniuk egy bandában, onnantól kezdve meg aztán az egész maga a pokol. Az elején azért, hogy felhívják magukra a figyelmet, utána pedig azért, hogy ezt meg is tartsák. A BTS többnyire saját magának írja a dalait (Suga, RapMon), de vannak olyan bandák, ahol külön adják nekik. A legtöbb nap, hétvégéken is, hajnalban kelnek, mennek a stúdióba felvenni egy dalt, klipforgatásra, fotózásra, a rajongóikkal való találkozásra, hivatalos megjelenésekre, táncpróbákra, olykor-olykor pedig, csakúgy szórakozásból letolnak egy szinte szünet nélküli, három órás koncertet. Ez idő alatt persze folyamatosan mosolyogniuk kell, boldog arcot vágni mindenhez, ráadásul tök keveset ehetnek, egyrészt azért, hogy ne hízzanak el, (bár ilyen menetrend szerint szerintem lehetetlen) plusz idejük is alig van. Nem egy bandával fordult már elő, hogy valamelyik tag lesérült, vagy rosszul lett, elájult a színpadon. Arról már ne is beszéljünk, hogy nem lehet kapcsolatuk, hiszen a rajongóik nagy része rögtön otthagyná őket, és kezdhetnék újra a semmiből, márha egyáltalán sikerülne felállniuk. Mert bizony, a koreai fanok képesek menstruációs vérrel írt üzeneteket küldeni az 'oppájuknak', míg az anti-fanok mérgezett sütiket is képesek belecsempészni ide-oda, csakhogy néhány példát említsek. Az meg márcsak tényleg hab a tortán, hogy ebből anyagi szempontból igen keveset látnak viszont, hiszen ha megnézed egy koreai bandának a ruháit, hangszereit, videoklipjeit stb., mind tökéletes minőségük, legmodernebbek, gyönyörűek, amit nyilván nem saját pénzből hoztak össze. A kiadójuk rengeteg pénzt öl beléjük, aminek nyilván a sokszorosát szeretnék viszontlátni. Szóval azt javaslom ezt egy kicsit gondold át, mielőtt macskakörmözöd azt a 'híresek' szót.

5. Eredeti kérdésedre válaszolva, Európában már jó ideje elkezdett hódítani a k-pop, ráadásul a BTS méltán vetélytársa az EXO-nak, és lassan még BigBang magasságokba is emelkedhet akár, nem csoda hát, hogy hozzánk is eljutott a hírük. Meg hát ugye, 21. század, YouTube, Facebook, megosztások, internet. Csakhogy néhány kulcsszót említsek.

6. A BTS egy Dél-Koreai fiúegyüttes, amelyet a Big Hit Entertainment hozott létre 2013-ban. Debütáló kislemezük, a 2 Cool 4 Skool 2013. június 12-én jelent meg. A jobbnál jobb számaik egymás után jelentek meg, és arattak elsöprő sikert. Nagyon szerethetőek, jófejek és nem utolsó sorban baromi tehetségesek a srácok, megállíthatatlanul törnek előre a K-pop világ lépcsőjén, pedig még nagyon az elején járnak.

7. Nekem speciel az I Need U és a Not Today, de mindegyik számukat imádom! War of Hormone, Save Me, Run, Spring Day, No More Dream, N.O, 21th century girls, Fire, Dope, Baepsae, Danger, We are Bulletproof, Boy in Luv, Blood Sweat and Tears...Soroljam még? :D

2017. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan itt mondom mindenkinek akik szeretik a Bts-t ugyanis nekem egyik kedvenc kpop bandám (BLACKPINK van elől utanna Bts)

Dél-koreaiak és nem agyonsminkeltek hanem nagyon is helyesen mindannyiuk ajánlom tőluk a DNA-t kedvenc zenémet tőluk de még sok más is van,nagyon tehetségesek és felkapottak nem csak Magyaroszágon milliárdos nézetség ja és mond meg kérlek (első kommentelő) Hogy nézd meg a kedvenc énekesednek a nézetségeit na majd ott elájulsz hogy hazzájuk képest rengeteg követjük és nezettségei vannak a Bts-nek

Legnézetteb zenéjuk BOY IN LUV amely asszem 1,8 milliárd megetekintésű (kiemelném hogy a blackpinknek több van és hogy a balckpink a leghíresebb banda nézd meg nyugodtan és nekik sokkal több nezetseguk van és feliratkozojuk) puszi

2023. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!