Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kell írni egy rajongói...

Mit kell írni egy rajongói levélben?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem osztanám meg hogy kinek, csak maradjunk annyiban hogy egy színésznek. Foggalmam sincs , hogy fogjak hozzá, szeretnék kérni tanácsot, hogy mi az amit leírjak, mi az amit inkább ne.


Előre köszönom a válaszokat!

13l



2016. márc. 2. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Minek írsz akkor?
2016. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves vagy....

Azért írok, mert el szeretném mondani neki hogy a rajongója vagyok. Nem oltást hanem tanácsokat kértem. Amúgy körülbelül tudom már, mit akarok elmondani csak nem tudom hogy mindent le merjek-e írni.

2016. márc. 2. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudod, hogy mit akarsz írni, akkor írd le, ha nem, akkor felesleges írnod. Egyébként nem értem, hogy pontosan mit akarsz. Mi mégis honnan tudhatnánk, hogy mit írj le, honnan tudhatnánk, hogy ciki-e, ha el sem mondod hogy miről van szó?

Gondold át logikusan a kérdésedet és rájössz, hogy mennyire értelmetlen, amit ide leírtál.


Egyébként hiába lett lepontozva az első válaszoló, szerintem nagyon igaza van.

2016. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, amikor én írtam levelet az imádott 'sztáromnak', én nem gondolkoztam, mit írjak, hanem csak úgy jött, és kikerekedett belőle egy egész, néha picit ömlengő (:D), de tartalmas levél. Pedig akkor még nem is olyan régóta voltam oda az imádottamért. Csak valahogy tudtam, hogy ő tényleg az a művész, akinek érdemes levelet írnom, és ő most mást jelent nekem, mint a többi, korábbi rajongott személy. És szerintem csak akkor érdemes nekikezdened a levélírásnak, ha ez nálad is hasonlóan van, és valahogy kitűnik neked ez a személy és többet jelent, mint egy átlagos sztár akiért rajongsz. Akkor érezni fogod, hogy mit írj.


Esetleg a levél stílusát illetően lehetnek kételyeid. Nos, az eldő kérdés ugye, hogy milyen nyelven írod. Tegyük fel, hogy magyarul(?). Akkor meg ugye nem mindegy, hogy tegezed, vagy magátod például. Egyébként ha érdekel a dolog, akkor nyugodtan írj privátot, hogy ki az illető, vagy legalább a korát és a foglalkozását, mert lehet hogy 'ismerem' és tudnék neked segíteni :) Sok sikert!

2016. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!