Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby-t miért utálták meg...

Herby-t miért utálták meg sokan ennyire?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tetszik nekem sem, amit ő csinál, viszont ha jól tudom régen neki volt az egyik legtöbb feliratkozója Magyarországon.

Mi történt, hogy ennyire megutálták őt? Vagy miért lett a közutálat tárgya?


(nem vagyok herby fan, sosem voltam az, csak kíváncsi vagyok)



2016. febr. 20. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mindig is szidták sokan, régen néztem, most nem tudom mi van vele. Ugyanakkor a 12-17 évesek közül sokan nézik. Bár lenokedlizza ezeket.
2016. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Herby a leggusztustalanabb, és legprimitívebb magyar youtubozo (Molnár Krisztiánnal együtt), akit valaha láttam.

Régebben is sokan szidták, viszont egy idő után baromira látszott már, hogy csak és kizárólag a pénz miatt csinálja, meg elvárja az adományokat, így nagyon sokan (teljesen jogosan) elpártoltak tőle. Ő meg rájött, hogy maga köré tudja gyűjteni a sok 10-12 éves, se írni se gondolkodni nem tudó kisgyereket, akikből jó herby-fanatikusok lehetnek. Itt a GYK-n is vannak ilyenek, így leginkább nekik csinálja már a cirkuszt.


A videói mindig is mellőztek mindennemű igényességet, az pedig, hogy káromkodás, trágár szavak használata nélkül képtelen akár csak 2 percet folyamatosan végigbeszélni, nagyon jól mutatja, hogy milyen szintet képvisel. A játékbemutatói olyan szinten alja munkák, hogy szerintem egy 8 éves is jobban megcsinálná. Arról nem is beszélve, hogy ő is ugyanolyan társadalom élősködő parazita, mint Molnár Krisztián. Egyik sem dolgozik, mind a kettő kifogásokat keres. Herby-t a barátnője tartja el, meg az idióta 10-12 évesek, akik miatt kapja youtube-n a pénzt. Pedig azt, amit herby meg MK csinál, egyenesen szabadságvesztéssel kellene büntetni, súlyos népbutító tartalomért.

2016. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nézz rá egy JusVidman-re vagy TheVR-ra vagy Szirmai Gergőre ezeknek az embereknek a videóiban több órányi akár napnyi munka van,és éppen ezért is kevés videó várható tőlük (főleg VidMan-től akinek talán a legtöbb munkája van)


És nézz rá egy Herby-re,aki átlagban napi 4-5 videót feltol


Én herby-t legjobban Molnár Krisztiánhoz tudom hasonlítani,alapjában véve videósként ugyan azt csinálják,bekapcsolják a kamerát,leülnek és pofáznak a semmiről vagy játszanak majd feltöltik,tehát videós munkájuk szinte ugyan az,kivétel,hogy herby napi szinten sokkal több videót rak fel mint MK


De hogy válaszoljak a kérdésedre Herby egy más figura nem akarom szidni,de sokkal igénytelenebb,butább és érdektelenebb,mint a PL fent említett videósok és éppen ezért nézik szinte csak 10-15 évesek és utálja annyi igényesebb ember,akiknek azért egy kezében sörrel félpucéran magát verő embernél magasabb színvonalú tartalomra van szükségük a szórakozáshoz

2016. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!