Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Biebernek a jobb...

Justin Biebernek a jobb fülében miért van fülbevaló?

Figyelt kérdés
Az nem a melegeknek van? Fan vagyok

2016. febr. 2. 16:17
 1/10 gnoomage ***** válasza:
De, az a melegeknek van, és vajon miért is hordja ő ott? Na tippelj...(megsúgom, nem fogsz örülni a válasznak)
2016. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor a Selena meg a sok csajjal mi van?
2016. febr. 2. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor jelenti azt, hogy meleg, hogyha CSAK a jobb fülében van. De manapság már eléggé elkopott a jelentése...

Igaz, hogy Justin Bieber egy szánalmas kis fütyi, de az nem jelenti azt, hogy meleg.

2016. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gnoomage ***** válasza:
Attól hogy azt írják, hogy velük jár még bőven nem jelenti, hogy dug is velük, és tudtommal egyik lány "barátnője" se lett tőle terhes(javíts ki ha tévedek..).
2016. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah vagyis csak akkor jelenti azt ,hogyha csak a jobb fülében van? Mert ha jól tudom mindkettőben van neki. Hát én egyik hírességről se hallottam hogy dugtak. Meg azért tizen valahány évesen nem is akart gondolom gyereket(igen most 21-22 éves)
2016. febr. 2. 20:24
 6/10 gnoomage ***** válasza:
Ha mindkettőben van akkor eredetileg bisexet jelent.
2016. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg most ahogy olvasgattam csak megakarja mutatni,hogy nem meleg.
2016. febr. 2. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Istenem, hagyjuk már.... Meleg ismerőseimnek egyiknek sincs. Kivéve egynek, akinek a balban...


Ellenben csomó embernek van a jobban. Lásd Jon bon Jovit a 90-es években.

2016. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dzsásztinbíbörnek meleg van a fülében amúgy. ezt akármelyik rajongó letagadja, az krumpli...
2016. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 Selenának Justin Bieber vette el a szűzességét(beismerte),és egyszer állítólag terhes is lett de elvetette..de ezt senki sem bizonyítja/cáfolja.
2016. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!