Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction most hogy...

A One Direction most hogy feloszlik azért kiadnak még eg búcsú albumot?

Figyelt kérdés
Vagy ennyire le sem s...ják a rajongóikat?

2016. jan. 28. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
már kiadtak és megvolt a búcsú klip is
2016. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
melyik volt az?
2016. jan. 28. 20:44
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Végül tuti az lesz, hogy mégsem oszlanak fel. Ragadnak, a zeneiparra, mint a légy a légypapírra...
2016. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ki a frász mondta hogy feloszlanak? Mert hogy ők nem, azt biztos.
2016. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mégis miből gondolod hogy feloszlanak?! Szünetet tartanak, a History 2017-ig az utolsó videoklip, de már meg is hosszabbították a lemezkiadásukat 2021-ig a Syconál, szóval nem, nem oszlanak fel, messze van még a búcsúalbum :)
2016. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
linkelj már egy forrást erről a hosszabbításról, mert sem a syco sem a 1d sem a columbia hivatalos oldalán nem említik Egyedül egy magyar fanfictiont dob a google amiben említik.
2016. jan. 30. 19:54
 7/15 anonim válasza:
Én bízom a fiúkban.
2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Először nézz utána, hogy mi a helyzet, aztán kérdezz! ;) Ki mondta, hogy feloszlanak?? Ja, valamelyik B**om találta ki. Megigérték, Louis ki is tweetelte, tehát AKKORA egy botrány lenne belőle, ha feloszlanának, hogy csak na. KI mondta, hogy búcsúalbbum?? Rá van írva, hogy "búcsú album"? grt..... Ha fel is oszlanának.....még nem, mert nem jelentették be h "feloszlunk csáá". ;) Remélem segíthettem.

U:I:: Bocsánat, ha kicsit bunkó voltam, de nagyon felcseszteaz agyamat az előbb egy másik lány, tehát..na.... azéárt ne vegyétek magatokra, nem szoktam ilyen lenni. :) :(( SSajnálom.. :/ :D

2016. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Botrány lenne? Az óvodások tüntetnének, vagy mi?
2016. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Képzeld hogy ha az a sok "ovodás" neked menne...Csak úgy utóljára elmondom hogy a legtöbb directioner 14+ éves. Mivel képzeld velük együtt nőttünk fel. Igy lehetséges hogy 11 éves voltam mikor kezdődött(már akkor is rég elmúlt ovodás) és most 16 vagyok.Ha nem szereted őket akkor tényleg húzz a p**csába de ne szólj már bele abba amit soha nem is próbáltál megérteni. Nem kell szeretni őket de azért elgondolkozhatnál rajta hogy 16 éves koruk óta hova jutottak te meg akárhány évesen őket fikázod holott te sem vagy jobb vagy lennél a helyükben jobb
2016. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!