Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson miért változta...

Michael Jackson miért változtatta olyan nőiesre a külsejét?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem önszántából.Mondjuk szerinted nőies volt szerintem meg nem volt az.Azért volt mindig hosszú haja mert az állt jól neki.És valóban elég vékony volt mert ő ilyen táncos alakot szeretett volna.Esetleg még azért tűnhetett nőiesnek mert egy Lupus nevű betegség következtében nem csak a haja de a szemöldöke is kihulott ezért azt kénytelen volt tetoválni illetve a száját is tetoválni a kellett mert anélkül teljesen fehér,kifakult lett volna a Lupus miatt.Ja meg egy balesetben eltört az orra amit plasztikáztatni kellett.

Ha részletesebben érdekel itt van két link ahol nagyon jól leírják hogy mi is történt vele.

[link]

[link]

Ajánlom hogy olvasd el mielőtt ítélkeznél mert rengetegett szenvedett emiatt és a legrosszabb hogy az emberek épp a külseje miatt bántották és elhitték azt a sok nagyobnál nagyobb hülyeséget amiket a szennylapok kitaláltak róla.

2016. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit hogy ő egész életében szép volt mert az igazi szépség belülről jön.Bár szerintem fiatalabb korában kifejezetten helyes volt a mosolya pedig mindig gyönyörű volt.
2016. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam a betegségéről. Nem ítélem el ezért, egy rossz szót sem szóltam róla. Viszont egyéb tekintetben vannak elég fura dolgai...



Tudod amúgy, mi a durva? Az, hogy talán sose lett volna belőle a 20. század legnagyobb, leghíresebb szórakoztatóművésze (szerintem ezt nem lehet elvitatni tőle), ha ezek nem történnek meg vele. Gondolom, meg kellett tanulnia elfogadnia magát és valahogy kompenzálnia kellett, ki kellett dolgoznia egy stílust, előnyt kellett kovácsolnia a különcségéből. Milyen érdekes, hogy sokszor a történelemben a valami defektussal születő emberek viszik a legtöbbre. Pl. Napóleon, Stephen Hawking...

2016. jan. 10. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak azért írtam mert rengeteg ember csúfolja őt anélkül hogy bármi igazságot is tudna róla de egy jó szót meg nem tud mondani például arról hogy mennyit is jótékonykodott ő.

És hát lehet hogy részben igazad is van mert a pletykák miatt csak még többet beszéltek tóla, de ez is a média miatt történt ami teljesen ellene fordult és nem a zenéjére hanem a pletykákra helyezte a hangsúlyt.De nagyon kétlem hogy ő ezt ki akarta volna használni egyrészt nem volt olyan különc mint amilyennek beálították, másrészt meg rengeteget szenvedett amiatt,sok megaláztatást kapott.És sokszor hangoztatta hogy azt akarja hogy az emberek ne ezzel foglalkozzanak hanem a zenéjével.

És igazi maximalista volt már kiskorában nagyon ikeresek voltak a Jackson 5-val annyira hogy egy számukkal a Beatlest kiütötték a slágerlisták éléről.Meg azért ma is rengeteg popsztár őt próbálja másolni.A zene és a videóklippkészítés rengeteg újítást köszönhet neki és valószínüleg nincs olyan ember aki ne ismerné legalább egy számát illetve a táncát,a kalapot a kesztyűt stb.Még a világ legeldugotabb helyein is megismerték a nevét.Ő volt az első afroameriai előadó akinek a klippjeit sugározta az MTV. És akkor ott van még az hogy mennyi rekordot álított fel:A legtöbb példányban eladott album a Thriller,egy este alatt 8 grammy díj, a legsikeresebb koncerttúrné a Bad,ő vezette legtovább a slágerlistákat 39 hétig,ő vonzotta a legnagyobb amerikai nézetséget,ebbe nem vagyok biztos de szerintem ő a legtöbbet díjazott előadó,ő az egyetlen akinek egy albumról 4 száma is listavezető lett,ő a legtöbbet adakozó híresség stb.

És kb minden második popsztárocska a következő Michael Jackson akar lenni.

Szóval csak azt akarom mondani hogy bőven vanak még olyan dolgok amik miatt ő lett minden idők legsikeresebb előadója (a Guiness rekordok könyve szerint)

2016. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt nőies! Lehet, hogy ritka az ilyen ember akik közé én is tartozok, de én azt mondom:

Gyönyörű! Tökéletes! Nagyon férfias! Maga az Isten! Ő volt a legtökéletesebb még sötét bőrűen is, és mikor meghalt, akkor is! Minden pillanatban gyönyörű volt. Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de még egy előnytelen képet sem láttam róla! Egyet sem! Ő gyönyörű!

2016. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!