Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti megtennétek?

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Ha kepesek lennetek visszamenni az idoben Hagynatok h pedofiliaval vadoljak MJ-t? Vagy megakadályoznátok megmutatnátok neki a dalait? Megmentenétek a haláltól?

Én azt kell mondjam sajnos hogy nem a halaltol talan megmentenem ha valaki megolte (egyes elmeletek szerint) akkor ott lettem olna ejszaka es ha gyilkos volt akkor engem is meg kellet volna oljon es az mar feltunt volna a rendorsegnek de azert bem mentenem meg mert akkor latnam higyan megy tonkre es azt nem akarom nem mondom hogy en vagyok a legnagyobb rajongoja hiszem hogy jo ember volt soha nem molesztalt senkit de elfogadtam a halalat es sajnalom de nem latok jobb lehetoseget en csak kivancsi vagyok ratok ti mit gondoltok errol? Talan meg a This is it koncetre elengedtem volna



2016. jan. 6. 16:06
 1/10 anonim válasza:
25%
Hogy a jó életbe szólnánk mi bele, hogy mivel vádolják? Mellesleg nyilván nem poénból találták ki hogy pedofil. Hány éves vagy kérdező? 12, ugye? :D
2016. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Egyrészt ha meg akarná valaki menteni, akkor inkább apucit kellett volna kivenni már az elején.


Másrészt csak a vádat akadályoznád meg nem pedig a tettet??

2016. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem 12 vok egyepkent a vadat lehetne megakadalyozni csak mert nem volt tett
2016. jan. 7. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne akadályoznám meg ha tehetném.Az az ember milliókat költött jótékonykodásra. Ergo ha megmenthetném akkor azzal ember életeket menthetnék én is.És tényleg bem poénból találták ki hogy pedofil hanem a pénzért.Ami sajnos sikerült is nekik.De legalább már bevalotta a vádlója higy az apja kényszerítette a hazugságra a pénzért.Egyébként is ártatlannak találta az esküdtszék és felmentette minden vádpont alól.A gyerek anyját meg lecsukták többrendbeli csalás miatt.
2016. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En azert vok azon a velemenyen hogy nem menetenem meg mert nem akarnam latni ahogy megoregszik eladosodik igy hogy rejtelyesen es hirtelen halt meg mindenki giatal THE KING OF PO jara emlekszik nem az eloregedett valahai popsztarta hanem mint egy legendara de ez mehez kerdes tenyleg eleg sokat szoktam ezen gondolkodni
2016. jan. 8. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez elég hülye felfogás.

1.nem adósodott vona el mert turnésorozatra készült és azért főlrg egy Michael Jackson kaliberű popsztárnak egy ekkora turné hatalmas bevételt hoz.

Másrészről meg az öregedés meg egy természetes dolog nincs benne semmi rossz ha az meberek meghallják a nevét akkor valószínüleg valamelyik híres számára vagy táncára vagy valami hasonlóra gondolnak és ez akkor se lett volna másként ha 20 év múlva hal meg.Főleg mivel már a halála előtti években sem lépett fel.

És persze ott van az is hogy 3 kiskorú gyermeke volt,az egyiket pedig annyira lesújtotta a halála hogy öngyilkosságot követett el.

2016. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo hatvigazatok van es melyikuk olte megmagat nem i hallottam errol
2016. jan. 9. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs kicsit félreérthetően írtam mert végül nem sikerült megölnie magát csak megpróbálta de a kórházban megmentették azéletét, és Paris volt a lánya
2016. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen kozben utanaolvastam en is ja azert mert nem hallottam h meghalt volna de ig mar ertheto
2016. jan. 10. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én nagyon visszakarnék menni az időbe de nem úgy hogy én is visszafiatalodom....sok mindent tennék, ha nem is sikerülne megakadályozni a vádakat akkor legalább mellette lennék, hogy támogassam, mint embert, szegénynek elég sok mindent kellett kiállnia és ez a per rátett mindenre és ezt már nem tudta úgy feldolgozni mint fiatalabb korában amik érték szegény lelkileg teljesen megtört
2016. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!