Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik Jonas-hoz mennél...

Melyik Jonas-hoz mennél szívesebben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Gyere, mindenkit szívesen látunk! :D
2010. márc. 28. 18:03
 22/29 anonim ***** válasza:

Hát Kevin biztos nem

Joe meg azért nem mert eddig ő volt a leghelyesebb közülük csak most teljsen rövid haja van és már így nem tetszik.


Tehát Nick a befutó

2010. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Most tényleg a haja alapján "helyes" neked egy fiú?! Úristen! De jó, hogy a Balsors nem hozott össze- bocsáss meg a kifejezésért- hülye libákkal. Elszomorító, hogy milyen lányok vannak... :(
2010. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csatlakozhatok én is a baseball-ütő/láncfűrész csapathoz??? :D
2010. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan :D
2010. ápr. 1. 16:51
 26/29 anonim válasza:

Én eddig mindig utáltam a Jonas Brotherst..

Alapból nem tetszettek és végigse akartam halgatni a zenéüket..deakkor történtvelemi..utánuknéztem egy kicsit és asszem megszerettem őket.. sőtt tuti hogy megszerettem őket =) És szerintem.. a leghellyesebb..és a ki nekem bejön az Joe =). De ez csak az én véleményem =).

2010. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Szerintem a leghelyesebb a Joe és rövid hajjal is. Van mar a sorozatuknak 2.évadja is , de nem tudom, hogy magyarul mikor adjak.A címe: Jonas L.A
2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Asszem' még szeptemberben a vászonra kerül!
2010. szept. 1. 15:23
 29/29 mus musculus ***** válasza:
Ha nagyon muszáj, én is a középső fivérre, Joe-ra tenném a voksom. Külsőre teljes mértékben megfelel az ízlésemnek (habár hosszabb hajjal számomra is dekoratívabb volt), személyiségéről semmit sem tudok, a zenéjét meg rühellem, de ez van, valamit valamiért.:D
2011. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!