Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy Celine Dion tagja az Illuminatinak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egy csomó sztár benne van ebben, némelyikből (Gaga, Miley) ki is nézem, de Celine nagyon nem illik nekem oda, ő olyan normális. Azért írják, hogy benne van, mert koncerteken van egy mozdulata, hogy terpeszbe áll, és felemeli a jobbkezét, és ez valami sátánista dolog, vagy mi. De szerintem ő nagyon nem ez a fajta, túlreagálás az egész. Szerintetek?
2015. dec. 3. 15:07
 1/6 anonim válasza:
Mindegyik nagyobb sztar benne van, mert ha nem csatlakozik leirjak.
2015. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Vannak bizonyos "pózok" zenészeknél (ördögvilla, békejel, stb.) amibe bizonyos alacsony olvasottsággal rendelkező emberek belelátnak mindenféle baromságot.


Ott van pl. a piramis, ami az egyik legősibb jelkép, átvitt értelemben az energiaáramlást jelképezi (hosszú sztori), na most ha valamelyik sztár piramist mutat a kezével, akkor rögtön ILLUMINATI REVEALED.


Nincs semmiféle Illuminati, a nagy kiadók döntik el, hogy kiből csinálnak sztárt, ezek 1%-ban valóban tehetséges emberek, amúgy meg akármikor lecserélhető tucaténekesek.


Te el tudod képzelni Celine-t ahogy egy titkos ördögimádó gyűlésen keresztény szüzeket áldoz a Sátánnak? Hagyjuk már :DD

2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Celine Dion egy Cthulhu szekta tagja, ez köztudott.
2015. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Illuminati az 1800-as években kezdődött, és ért véget, egy egyetemi tanár vette be a diákjait, majd mindegyikről kémkedett, és a titkaikkal fenyítette őket, hogy bent maradjanak. Azok csalódtak, mert titkos szertartásokat ígért nekik, és tudományos fejlődést, de valójában csak azért csinálta, mert más titkos társasághoz nem vették fel.


Forrás: Interpress Magazin


Nem hiszem.

2015. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot, már nem azért....

Celine NYILVÁN nem illuminati tag, hanem a raptoidok egy nemes képviselője. Mindennel megvádolják manapság szegény hírességeket..

2015. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök hogy nem csak szerintem hülyeség őt ezzel összefüggésbe hozni.
2015. dec. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!