Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András miért van megint...

Stohl András miért van megint képernyőn?

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar? Pár éve bekokainozva súlyos közúti balesetet okozott majd gyáván elmenekült a helyszínről. Ennek ellenére most újra a közmédiában ripacskodik, mintha mi sem történt volna. Jól van ez így?

2015. dec. 3. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert nem nézek TV-t... senki se kötelez rá, hogy nézd, ha zavar, ennyi.
2015. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Az embereket nem érdekli. Buci nagyon közkedvelt volt régen, jóformán az egész ország ismerte, és kedvelte, és mivel közszereplő, még a körülötte zajló drámák sem tűnnek sokaknak valóságosnak.

Minden csoda három napig tart, Stohl megkapta a büntetését, a közönség meg nem akar lemondani a kevés igazán karakteres magyar celeb egyikéről.


Amúgy 1nek igaza van, tv, meg celebek nélkül tényleg élvezetesebb az élet egy fokkal

2015. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Miért? Az jól van,hogy a politikusok kifosztják az országot?
2015. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs jól, de úgysem lehet ellene tenni semmit. Megkapta a büntetését, most már úgyis mindenki tudja róla, hogy büntetett előéletű ás az is marad. Aki eddig szerette, ezután is szeretni fogja, aki meg utálta, az nem tehet mást, mint elviseli.
2015. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ás = és
2015. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem halt meg senki, letöltötte a büntetését, plusz maga ellen fordította a fél országot, bár én nem hiszek az ilyen gondolkodásban de "megkapta ami járt" neki.


Stohl András az egyetlen őszinte arc a médiában, aki anno megmondta, hogy ő is tudja, hogy GAGYI SZEMÉT a kereskedelmi média, viszont neki kell a pénz. Az Istenes Bencéhez hasonló szellemi kétforintsokat leszámítva, mindenki így gondolja, de egyedül ő merte kimondani. Keresse a pénzét, ettől függetlenül nincs az az isten, hogy nekiálljak kertv-t nézni.

2015. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

szerintem sincs ezzel semmi baj. más súlyal, de mi lenne, ha téged kirúgnának a munkahelyedről valami olyan hiba miatt, ami nincs kapcsolatban a munkáddal.


ő hibázott, nagyot, meg is kapta érte a büntetését, de ettől még nem lett rosszabb színész...amit tett, az magánéleti dolog, nem karrierbéli. ha köztudottan alkoholista lenne, aki egyébként munka közben sem józan, értelemszerűen a karrierjére is rányomná a pecsétet.

2015. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez a baj ezzel az országgal. Senkit nem kéne, hogy érdekeljen akárkinek a magánélete. Szerintem Stohl András zseniális színész, ezen kívül a magánélete csak rá, és a hozzátartozóira tartozik.
2016. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Omg, az h balesetet okoz, az nem csak a magánélete, mivel ebben az esetben közveszélyes, engem is elüthet. Valóban, ez probléma, ezzel az országgal, h semminek nincs következménye, minden el van felejtve, még végül csak nevetünk azon, h balesetet okozott, sőt az van számon kérve, aki ezen fennakad. Egyébként, ezt egy összetett kérdésnek gondolom, mivel ő járművel okozott balesetet, ezért én egy életre elvenném a jogsiját, és úgy gondolom ezzel úgy ki van védve a dolog, szóval én is azon az állásponton vagyok, h attól még végezheti a munkáját, színészkedhet, és hasonlók. De azért az emberek banális, már-már szürreális hozzáállása az ilyesfajta magatartáshoz eléggé vicces, de közben borzasztó ijesztő és frusztráló egyben.
2017. okt. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!