Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András mit keres megint...

Stohl András mit keres megint a képernyőn?

Figyelt kérdés

Még akkor is ha az egyik legalantasabb műsorban.

Az oké, hogy balesetet okoz, de az nem, hogy másra akarta kenni a dolgot, és lelépett a helyszínről.

Ja, és nincs egy cigid?


2010. dec. 14. 18:41
 1/8 anonim válasza:
100%
pénzt
2010. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma kezdődött a büntetőpere, amiben majd el fogják marasztalni, 1 hónap felfüggesztett járművezetéstől való eltiltást kap, és 10.000Ft büntetést fog fizetni...
2010. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de elmehetne már autóstohl...

Amúgy meg szerintem ez bárkivel megtörténhetett volna. Teli van a világ ilyen szemét férgekkel, most azért lihegik ezt ennyire körbe, mert ő híres? Nap mint nap történnek ilyen esetek, igazságtalanság még egy ilyen idiótával szemben is, hogy ennyire meghurcolják miatta. Mit keres a képernyőn? Ember, ez a munkája! Ne értsd félre, eszem ágában sincs védeni, de cseppet sem rosszabb ez az ember, mint a többi hozzá hasonló drogos autós.

Sárga Pall Mall mehet?

2010. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat, vagy hétszámjegyű összeget.


Nem dohányzom.

2010. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az összes hitvány embert megvetem nem csak azt aki híres.
2010. dec. 14. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csak a pénzre tudnék szavazni.

És még cigim is van!

2010. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért került a valóvilágba mert minden évben ő vezette és most nem lett volna nélküle az igazi...mondják a többiek... végülis van benne valami de akkor is szemétség hogy megússza 10000 ft-tal !!! és a 3szorosát keresi meg naponta
2010. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amennyit ugrál a színpadon, le lehetne már ültetni. Egy évre vagy kettőre..

Szégyen, hogy visszaeső,( ittasan vezet, balesetet okoz, cserbenhagy és még drogos is) és ilyen nevetséges büntetést kap...

Vajon egy átlag ember mennyit kapna ezért?

2011. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!