Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Rúzsa Magdiról?

Mit gondoltok Rúzsa Magdiról?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Futószalagról legördült sztárocska, nem vagyok tőle elragadtatva.
2015. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

#1 attól elég messze áll...

Még a hülye se tagadhatja a tehetségét; egyedi, és fantasztikus hangja van, ráadásul sikerült évekig a köztudatban maradnia úgy, hogy nem állt be az üres fejű, méltóságukat vesztett celebek sorába.


Bár a zene, amit csinál nem igazán az én műfajom, (mondjuk messze jobb, mint a tizenkettő egy tucat pop slágerecskék) mégis úgy gondolom, hogy helye van az elismert magyar előadóművészek között.

2015. nov. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csaancsa válasza:
24%
#2/2 Ha Rúzsa Magdi nem határon túli lenne, a kutyát sem érdekelné. Presser felkarolta, meg a többi fideszes elvtárs. Kiráz a hideg a tájszólásos, repedt fazék hangjától! Egy beképzelt nőszemély, akit Orbánék sztárolnak! Hülye meg te vagy és a családod, bunkó!
2015. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Hülye meg te vagy és a családod, bunkó!"

Azta, nem is tudtam, hogy ide 11 évesek is járnak... Menj vissza szépen minecraftozni :)

2015. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szereti a jaffakekszöt.
2015. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És milyen tájszólása van? Több interjút láttam vele, nekem nem tűnt föl.

Pedig tényleg mondta, hogy vajdasági, ha jól emlékszem, meg hogy szülésznő lenne. Nem láttam, hogy beképzelt lenne; azt se.

2015. nov. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen női hang, amelyik az mp3-asomon megvan. Kicsit füstös, de gyönyörű. És olyanokat kiénekel,hogy hajaj. Kevés nő tud akár metált is jól énekelni. És nekem abszolút nem tűnik beképzeltnek.
2016. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!