Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják Justin Bieber-re...

Miért mondják Justin Bieber-re hogy buz*?

Figyelt kérdés
A stílusára mondják vagy miért mert tudtommal eddig csak barátnője volt és nem is mondta az magáról h buz* vagy ez csak ilyen gyülölködés?

2015. okt. 29. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert metroszexuális és ki nem néznéd belőle hogy fiú. Mint amikor a diszkóban meglátsz egy pávát, és haveroddal fogadtok hogy páva metroszexuális, vagy egy kismellű leszbikus?
2015. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert talán teljesen olyan mint egy csaj? Még énekhangra is.
2015. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Azért mondják, mert ez a divat, hogy szidjuk őt. Aki egy kicsit is túllépett egy 5 éves gondolkodási szintjén, az nem bu*izza őt, hiszen mindenki tudja, hogy nem az és nem majmolja az idióta népet.

Én egy tehetséges embernek tartom, rengeteg sikere van, ami csak úgy a semmiből nem pottyan az ember ölébe.

Mondom ezt úgy, hogy nem hallgatom a zenéjét.

Szóval a kérdésedre a válasz, igen, gyerekes gyűlölködés.

2015. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak csak annyit hogy nemt udom de én nem nézném csajnak mert egy csaj mióta így néz ki? XDD am lehet talán ének hangra egy kicsit de az szerintem csak a nygaon régi számainál

a 3 válaszólóval pedig teljesen egyettértek ment a like :D

2015. okt. 29. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát rohadtul nem úgy néz ki mint egy férfi pedig, persze kis túlzás amit írtam. Azt sosem értem hogy a tinilányok miért vannak oda a pávákért. A "tehetségekről" meg annyit hogy csak azt nevezném tehetségnek akiknek Autotune meg playback nélkül is megálják a helyüket, hát a DefJamesek nem ilyenek....


Köszi puszi: https://www.youtube.com/watch?v=TTovXsdxUig

2015. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azta most megnéztem a videót ez megkora ciki XDD

am a mostani fellépésein már lehet hallani h élő

2015. okt. 30. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, jó a playback, csak innentől kezdve hanyagoljuk már a "tehetség" szót.
2015. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy playback-el, előfordul mindenkivel. De nyilvánvaló, hogy van hangja, vitathatatlan. Kár is ezen rágódni. Hangsúlyozom továbbra is, hogy nem hallgatom a zenéjét, de elismerem attól még, hogy egy jó énekes.
2015. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha életedben először meglátnád és még nem ismernéd akkor mit gondolnál róla?
2015. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én nem szeretem Justin Biebert, de nem azért mondják, mert ne lett volna barátnője. Nem is azért, ahogy öltözködik, mert nem azon múlik. (Steven Tyler, Michael Jackson, Michael Monroe, Richie Sambora talán férfiasan öltözik.) Nem a stílusa miatt. Nem azért, mert azt nyilatkozta volna. Azért mondják, mert híres, és mert a legtöbb embernek ez az első szitokszó, amit lehet mondani. Zsidózni nincs értelme, mert azt a politikusokra meg a társadalmi kérdésekkel kapcsolatban már ellőtték, etikumokhoz nem tartozik, p*csának nem nevezheted, mert nem nő... hát marad a b**zizás, mert mi maradjon? Jon Bon Jovira, George Clooneyra, Brad Pittre is mondják, hogy meleg.


Van egy olyan irodalmi idézet, hogy egy novella sem lett jobb attól, hogy dicsérték, se rosszabb, ha szidták. Fordítsd ezt le a sztárokra: senki nem lett b**zi attól, hogy annak hívták, se heteró attól, ha letagadta.


Szép estét.

2015. nov. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!