Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudnám megnézni magyar...

Ria10 kérdése:

Hogy tudnám megnézni magyar felírattal a BTS (Bangtan Boys) üzenetét a magyar rajongóknak?!

Figyelt kérdés
Még kb májusban érkezett ez az üzenet a Home Made Asia nevű csapatnak és ők fel is rakták Youtube-ra de ha meg akarom nézni akkor nem engedi. Azt írja ki, hogy az MBC letiltotta a videót (vagy vmi ilyesmi de ez a lényege) de én még nem láttam ezt a videót és nagyon szeretném megnézni, szóval ha valaki tudja, hogy ezt a videót valahol máshol megtudom e nézni az LÉGYSZIIIII segítsen (az se baj ha csak angol feliratos elég jó az angolom érteném azt js nagyjából sőt ha nincs is rajta felírat az se baj koreaiul is tudok egy picit ). Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

#videó #üzenet #BTS #magyar rajongók
2015. okt. 29. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZimBuWUP8qY

Szerintem erre a videóra gondolsz. Remélem tudtam segíteni.

2015. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!