Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az RTM-et miért utálja ennyi...

Az RTM-et miért utálja ennyi embert? (Lent)

Figyelt kérdés

Miért kamuzzák ennyinek Bustát és az RTM-et?

Azt tudom, hogy Busta gangszternek tetteti magát de nem az. (Mint pl.: a Wanted) De ettől lenne akkora kamu? Igen tudom sok mindenkit oltagat majd ha balhé van visszahúzódik. De akkor mi van a többi TMA-es taggal az AK-val a Farkasokkal és a többivel? Sokan mondták majd megértem ha a dolgok mögé látok de mégis mik lennének ezek a dolgok? Egyébként nem vagyok az a fajta, hogy egy brigádba beleszeretek és csak ők vannak a többi egy fos ezért is érdekel a dolog. Egyébként a zenei ízlésem igen változó mivel Patai Annán keresztül Siskán át az AC/DC-ig mindent meghalgatom talalán az Opera és a Beethowen féle zenék a kivételek de tényleg minden. Köszi a válaszokat!


2015. okt. 28. 00:50
 1/7 A kérdező kommentje:

ennyien* RTM* meghallgatok*

Bocsi csak a helyesírás javító átírta.

2015. okt. 28. 00:55
 2/7 Horváth Mangó válasza:
Én nem utálom az RTM-et... De ha valaki utálja az azért van mert új és könnyen futott be és sokan nem szeretik ezt a féle rapper ... Sztem ezért de nem tom..... :)
2015. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán 7 éve halottam az első számát de azóta nagyon sokat változott. Volt egy mély korszak a fakkos száma nagyon lent volt azóta nem is halgattam mondombvagy 2 hete ránézek hol tart a gyerek de úgy látom kapom vissza a réginBustát akit 7 éve ismertem meg. Sajnos ez a 3 év kihagyás során sok infónkiesett.
2015. okt. 28. 22:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt csak itt állok a buszmegbe és majd le fagy a kezem.
2015. okt. 28. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az. Egy két száma hallgatható, azon túl hogy nonstop oltás az egész, így an*ád meg úgy, ennek ellenére valamiben egyetértek vele, például utálom a pávákat, csak ezt nem így kéne közölni. Mellesleg régen Kamikaze tagként értelmesen is tudott rappelni, csak nem akar, mert médiaprostiság jobban megéri pénzben mint underground énekesként.


Egyébként nem gengszter, maximum álmában, a másik hogy még a nevét is copyzta, nézz utána, Busta Rhymes máig aktív előadó. Például ha már feljött Siska, ő valami értéket próbál átadni a zenéjével, neki is mocskos a pofája, de nem él vissza vele, ahogy a hírnevével sem. Busta viszont igen, 12 éves tiniket megtanítja káromkodni meg ku*vázni gg ez kell az országnak, hírnevéből meg megírja az újabb földig leoltós zenéket.


Felnőtt fejjel csak azt gondolom hogy a káromkodását eladja a buta tiniknek, ha neki ez jó meg jól keres vele tegye, magasról sz*rom le, nem az én dolgom. Inkább az a szomorú hogy ebben még a tinik támogatják is őt....


És ami rohadt érdekes.... Ogli anno megtudta ugyan azt csinálni, anélkül hogy nonstop any*zna mindenkit a zenéjével. Ő is egy műgangster volt, annyi külömbséggel hogy ő tényleg ült, és bár idei albuma nem valami jó és már régóta nem igazán aktív, anno nagy forma volt. Mellesleg a magyar rap halott, az értelmesek akik jól is csinálták már eltűntek, Siska is egyre kevesebbet hallatt magáról... Punamy Massif egy kicsit más stílust képvisel... Animal Cannibals is eltűnőben van... 10 éve megérte magyar rapper hallgatni, ma nem.

2015. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem választható szét a label és az előadó. Pl. ha valakit szerződtet a Shady Records, akkor Eminem miatt tudhatjuk, hogy egy színvonalas előadóról van szó. De van magyar példa is, pl. a CK kiadó neve alatt még nem jött ki olyan cucc ami ne lett volna tűzforró. Busta egy műmájer, besz/ri spicli, hadd ne érdekeljen már az aki az ő hátán akar felmászni.


(De ugyanígy van magyar példa is, én pl. CK Records előadótól szart még nem hallottam

2015. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A régi számai nekem átjöttek.

Ami még nagyon jó lett szerintem az "Eleget láttam már" ami igencsak átjött. Aztán jött a "Mutatom a fukkot" az olyan szinten szar lett, hogy azóta nem is hallgattam. Talán az "Eyyo" kezdet ráébreszteni a kamuságára itt is tetszett a zene de viszont a bérkocsik (szerintem nagy valószínűséggel az) ráébredztettek a dolgokra. Hát igen a pávák akiket én is utálok ott volt rá a "Páva dal" aminek teljesen igaza volt de másképp is előadhatta volna ennél szerintem sokkal jobb a "Kötél" nem mikor magában tolja hanem mikor BSV, AK, Farkasok featel nyomja, ez a száma miatt kezdtem el újra hallgatni. Egyébként messziről ismerem Bustát és nagyon jó embernek ismertem meg csak a rap helyet valami mást kellene neki csinálni. A régi jó rapperek már tényleg háttérben vannak most ami igazán bejön az a GOD brigád számai azon belül is inkább Riko Flash. Köszi a válaszokat jöhetnek még. :D

2015. okt. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!