Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek o az igaz eletben...

Mayacska maja kérdése:

Szerintetek o az igaz eletben is ilyen?

Figyelt kérdés

Follow anna, vagy moni szepsegvilaga az igaz eletben is ilyen? valaki ismeri szemelyesen oket (suli..vagy barhonnan ha igen irna nekem uzit)?

kivancsi vagyok, hisz annarol mar halottam sok rosszat is , pl hogy lenezo..igaz?



#YouTube #moniszepsegvilga
2015. okt. 19. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Őket konkrétan nem követem, de más blogosokat igen, szerintem aki nyilvánosságot vállal, buta lenne 100%-ban kiadni önmagát. Alap stílusuk biztosan olyan, mert pl. egy beszédstílust nem lehet átformálni, hacsak az ember nem tehetséggel született színész. Próbáld megismerni személyesen, ha nagyon érdekel :) Bár, ha az volna a célod, hogy legyen egy ismerősöd, aki szélesebb körben is ismert, még nem leszel előrébb az életben. Ez csak a magánvéleményem volt, nem tudom mi alapján írtad a kérdést.
2015. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Molnár Krisztián nem játssza meg magát, ez biztos:D
2015. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj dehogyis, nem az a celom csak kivancsi voltam! En egy olyan tipusu vagyok aki ha egyedul van tok komoly, szomoru is tud lenni es ha valakivel van teljesen mas arcat mutatja, magam sem ertem miert, es viccelodot folyton csak nevetek ebbol kifolyolag az mberek azthiszik boldog eletem van, kozben nagyon nem! ezen hogy valtoztassak?
2015. okt. 19. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ismerem a molnar krisztiant:))
2015. okt. 19. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj. Az a legelkeserítőbb hogy nem játsza meg magát.
2015. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaaa:))))
2015. okt. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!