Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki látta Dancsó Pétert, és...

Találdki? kérdése:

Ki látta Dancsó Pétert, és kinek tetszett?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
régen vicces volt, mostanra már nemigazán, röviden ennyi
2015. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére a legnagyobb rajongói kezdik betölteni a 12-t és elfeledni.
2015. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem erre számítottam......
2015. okt. 2. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a "szakszerűen" összeállítások tetszettek, azok közül szerintem a Disney-k kiemelkedőek. Mint sokan mások, alapvetően szórakoztatónak tartom a videóit, viszont sokszor túl obszcénnek és durvának érzem a humorát. Inkább átsiklok afelett, hogy olykor irritálóan ízléstelen, mert egyébként mulattató videókat dob össze. Ha meg másképp értelmezem a kérdést, hát... Botond haverja jobban tetszik. :)
2015. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem jó a humora, viszont hiányolom a videóiból az igazi önmagát. Peti, ha ezt látod, több önmagad legyen benne :D
2015. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyomorék szardarab ez az irritáló fejű 8 éveseknek parádézó majom. Peti, ha ezt látod, légyszi ugorj le a Szabadság hídról :D
2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából én is csak a szakszerü videóit szeretem

Köszi a kommenteket! :)

2016. júl. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!