Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mik a véleményeitek az úgymond...

Mik a véleményeitek az úgymond ask celebekről?

Figyelt kérdés
Pintér Nati Dósa Koncz Lili Szabyest Szalay Ricsi Yem Ricsi stb

2015. szept. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudom kik ezek!? Szerintem ezek senkik, amíg nem tesznek le semmit az asztalra ugyanolyan senkik mint a többi. Lehet őket esetleg ismert embereknek nevezni, népszerűeknek stb.. na de celebeknek? Végülis annak is mivel hát akiket celebeknek hívunk valójában semmittevő, ostoba, pénzéhes marhák.
2015. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy undorítóak,hogy így próbálnak rajongótábort gyűjteni magukhoz (sikerrel sajnos) csak az a baj,a mai lányoknak ezek a műanyag p*csák és páva fszok a példaképei és ők is így akarnak kinézni viselkedni mert azt hiszik ez áll a hírnév és a "siker" mögött... Megrontják a fiatalok ideális nő és férfiképét ezzel a külsővel..
2015. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fhu de imadlak titeket. Azt hittem csak en vagyok ilyen velemenyen. Az iskolaba is egy csomo lany olyan ruhakat hord mint Dosa meg Pinter folyton majmoljak oket. De ez egyaltalan nem meno. Nem hogy tanulnanak. Inkabb. Most megnyugodtam hogy nem en vagyok az egyetlen normalis aki ezen a velemenyen van.
2015. szept. 3. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy azok a lányok a felsoroltak majmolnák.. inkább az összes többi lányt aki a r***nc stílus követője.

Régen volt askom, ma már nem érdekel, nem is szoktam nézegetni.

2015. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!