Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A tini-sztárok vagy a 20 év...

A tini-sztárok vagy a 20 év alatti sztárok közül kit tartasz tényleg tehetségesnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 15:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Justin Bieber.:)
2010. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már Josh Hutcherson ha választani kell mert jó filmekben szerepel és szerintem szereti amit csinál és jólis csinálja!nem tudom,hogy csak én vagyok e vele így de utálom Justin Beibert.Egy tipikus tinilányok álma gyerek aki valahogy elhangicsál egy dalt.kíváncsi leszek,hogy hol lesz 10év mulva.
2010. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok *Justin Bieber.mielőtt még valami rajngója leharapná a fejemXD
2010. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

szerintem jó hangja van.:) (Justinnak)

hallgasd meg a többi ilyen korú fiút és szerintem megváltozik a véleményed. az hogy hol lesz 10 év múlva az meg a jövő zenéje...persze nem valószínű hogy még mindig ennyire a "középpontban lesz". de ismert lesz az biztos.

Justin.(L)

2010. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

Én is utálom Justin Biebert, egyetértek az előző előttivel (xD). Hát, már bocs, de szerintem attól, hogy van egy közepes hangja meg egy - sokak szerint, szerintem nem - helyes pofija, még nem kéne ekkorára tartani... :/


Egyébként az vagyok, aki szintét Josh Hutchersont írta, még az első oldalon. xD

2010. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Jó oké. Tudom hogy a sok Disney fan teljesen beborult aggyal felsorol minden Disney-sztárt, de azért gyereek! Ne legyetek már ennyire elzárkózva. A világon annyi sok már dolog is van mint ez a sok hülye vígjáték. Vagy ha még gyerekek vagytok, akkor meg próbáljatok fejlődni, Nem tom mit eszek ezeken. Na mindegy. És a kérdés nem arról szól, hogy kinek ki a kedvence, hanm az hogy ki a legtehetségesebb.

A kristen stewart-ossal egyet értek. Szerintem is sokoldalú, és ha már Kristennél járunk, akkor meg kell említeni a Runawayst, ahol Dakota Fanninggel játszik eggyütt. És szerintem Dakota fogja a legtöbbre vinni. Hát ő 3-4 évesen kezdte! Nagyon durva. És még Christina Ricci, mert neki meg óriási mázlija van.

2010. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Hient és Miley Cyrust:D
2010. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Taylor Lautner. Bár még nem kapott főszerepet (kivéve a New Moon-ban) és ezért nem tudja megmutatni a tehetségét. Akciófilmekben jól mutatna. Jó mozdulatokat tud.
2010. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%
senkit! egyiknek sincs hangja, nem tudnak színészkedni stb.
2010. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Demi Lovato, Nick Jonas, Josh Hutcherson
2010. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!