Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van közületek olyan emberke...

Van közületek olyan emberke aki szereti Stanley Tuccit?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mindenki aki szereti írjon!! :) (L)
2010. márc. 9. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
én nagyon jó színésznek tartom.Pl imádtam az örgöd pradát visel című filmben
2010. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óó őt énis szeretem. Nagyon jó szinész, meg szimpatikus is valamiért. Najó mondjuk a Lovely Bones-ban konkrétan féltem tőle :D
2010. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
zseniális színész, minden filmet feldob, amiben szerepel, sok filmet csak miatta nézek meg. először még nagyon régen, a Két és fél kém című filmben figyeltem fel rá, amiben különböző helyekről ugrik elő, hogy "én vagyok Muerte!!", hahaha, annyit nevettem rajta és azóta figyelem miket csinál.
2010. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem, de a lovely bonesban.... jézusom... a hangja a mozdulatai, de lehet, hogy a meghalt felesége miatt/emlékére játszotta ennyire jól... :(
2010. márc. 13. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
21:09 vagyok. nem is tudtam, hogy meghalt a felesége. de most már olvastam pár dolgot. szegény. :(
2010. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is... és az is tök rossz lehet, hogy most egyedül van a 3 gyerekével... :( :(
2010. márc. 15. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
nem
2010. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!