Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek HErBY-ről?

Figyelt kérdés

Először is, nem akarok oltogatni senkit, aki szereti őt, az nyugodtan nézze továbbra is :) Viszont én elég negatív véleménnyel vagyok róla :/ Már maga az alkoholizmusa egy rossz pont a szememben, jó, hogy fóbiája van és abba fojtja a bánatát, DE! Én is agorafóbiában szenvedek, sőt szociális fóbiám is van, de mégse dohányzok, nem is fogyasztok alkoholt, nem szedek gyógyszereket. A másik az, hogy nem dolgozik, csak a YouTube-ból, és Dia fizetéséből él, holott a kislánynak, Kimberlinek szüksége lenne arra, hogy mindketten biztos bevétellel rendelkezzenek. Volt az ominózus eset, amikor "zaklatták" és kiabáltak az épület előtt és csengettek az ajtaján.. Ő pedig videóban! elég paraszt módon reagálta le őket.. Öcsém imádja a videóit, ha már egy rossz szót merek róla szólni, egyből nekemtámad :S Szerintem elég értelmetlen, gagyi videókat csinál újabban, és szinte mindegyikben káromkodik, mint a kocsis és iszik, dohányzik :/ Hozzáteszem, öcsém 14 éves, nem hiszem, hogy ilyen embereket kellene követnie.. HErBy abszolút nem egy követendő példa: alkoholista, dohányzik, "ingyenélő" életmódot folytat, holott kezdhetett volna valamit az életével, ehelyett a YouTube-ba menekült.. Szerintem a betegségére is rátesz egy lapáttal, hogy az emberek sajnálják.. Az én szememben kétszínű ez az ember :/


Kihangsúlyozom, ez teljes mértékben szubjektív vélemény, azaz a SAJÁTOM! Nem azt akartam sugározni, hogy ne nézzétek HErBY-t!


2015. aug. 9. 00:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
35%
Én is nézem. Szerintem nagyon jó videós. Nem hazudtolja meg magát. Azt mutatja aki valójában. Szerintem szerethető. Persze ez is csak az én véleményem.
2015. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!